Lewandowska zaszokowała strojem. Ukryła wszystkie swoje atuty [ZDJĘCIA]

2019-09-17 15:45 JWa
Ania Lewandowska w ciekawej bluzce
Autor: Mieszko Piętka AKPA Ania Lewandowska w ciekawej bluzce

Anna Lewandowska uwielbia nie tylko sport, lecz także modę. Często eksperymentuje z różnymi ubiorami i zdarza się, że wielu obserwatorów nie może ukryć zaskoczenia jakąś kreacją. Przy okazji prezentowania ramówki WP żona najlepszego polskiego piłkarza chętnie pozowała do zdjęć w bluzce, która zupełnie zasłoniła jej wysportowane ciało. Ubiór został dopełniony zaskakująco malutką torebką.

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszy Polek, która swoją sławę zawdzięcza szerokim horyzontom. Mimo, że mogłaby pozwolić sobie na słodkie lenistwo, ponieważ jej ukochany zarabia ogromne pieniądze, to nigdy nie pomyślała nawet o tym, by przestać pracować na własną markę. Anna Lewandowska jest wzorem dla rodaczek. Dzięki niej wiele kobiet z Polski odmieniło swoje życie. Obozy, na których wdraża autorskie treningi i diety, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zawsze są oblegane przez chcące przemiany panie. Wszystkie opuszczają je zadowolone. Z prowadzącą można rozmawiać jednak nie tylko na tematy tężyzny fizycznej. Jednym z obszarów jej zainteresowania jest również moda. Wiele razy pokazywała już, że potrafi się ubrać zgodnie z obowiązującymi trendami.

Najczęściej panią Anię możemy zobaczyć w gustownych i dość mocno eksponujących wyrzeźbione ciało kreacjach. Są to przede wszystkim wspaniale uszyte sukienki. Trochę inaczej było na ramówce WP. Anna Lewandowska tym razem postanowiła nie eksponować zbytnio swoich niewątpliwie wspaniałych kształtów. Założyła pasiastą bluzkę w stylu over size. Mimo tego wyglądała doskonale. To zasługa nie tylko ciuchów, lecz także szerokiego od ucha do ucha uśmiechu!

Cały strój Anny Lewandowskiej dopełniły dobrze skrojone ciemne spodnie i wysokie szpilki. Uwagę przykuła również torebka. Jej maleńkie rozmiary mocno kontrastowały z dość szeroką bluzką.

Najnowsze