Seksowna rudowłosa zapaśniczka PRZYDZWONIŁA sędziemu krzesłem. Surowa kara [GALERIA]

2019-09-17 11:31 JWa
Becky Lynch
Autor: Facebook / Becky Lynch Becky Lynch

W ringu czasami dochodzi do ogromnych skandali. Z podobnym mieliśmy do czynienia przy okazji starcia Becky Lynch z Sashą Banks o pas mistrzowski kobiet federacji WWE. Choć często uważa się, że we wrestlingu wszystko jest udawane, to jest to mylne myślenie. Tym razem mistrzyni federacji zupełnie niezaplanowanie uderzyła... sędziego krzesłem! Federacja postanowiła ukarać jedną z najlepszych zawodniczek.

Becky Lynch to jedna z największych gwiazd WWE. Przepiękna rudowłosa zapaśniczka przyciąga na trybuny rzeszę fanów. Nie inaczej było, gdy broniła pasa mistrzowskiego w starciu przeciwko Sashy Banks. Wyniszczająca wojna w ringu miała być zakończona w widowiskowy sposób. Pretendentka Banks wniosła na arenę stalowe krzesło. Nie potrafiła jednak wykorzystać tego przedmiotu i po kolejnym razie wymierzonym przez mistrzynię leżała na deskach. W tym momencie krzesłem ringową wojnę chciała zakończyć Lynch. Niefortunnie jednak zamiast rywalkę... uderzyła sędziego! Bardzo szybko władze WWE zadecydowały o surowej karze dla Lynch.

Dotychczasowa mistrzyni według przepisów utrzymała mistrzowski pas. Na pewno jednak niefortunny cios w sędziego wpłynie na jej domowy budżet. Władze federacji postanowiły wymierzyć gwieździe finansową karę. Becky Lynch musi zapłacić 10 tysięcy dolarów, czyli prawie 40 tysięcy złotych!

Co ciekawe, gdy sędzia leżał niemal nieruchomo na ringu panie kontynuowały starcie wokół areny. Niewykluczone, że to początek większego konfliktu i sagi w walce o mistrzowski pas.

Najnowsze