Odważna kreacja SEKSOWNEJ ukochanej byłej gwiazdy piłki. Pokazała dużo! [ZDJĘCIA]

2019-09-17 15:41 fan
Abbey Clancy
Autor: eastnews Abbey Clancy

Partnerki i żony gwiazd sportu są najlepszym przykładem na to, że przy odrobinie samozaparcia i ciężkiej pracy, nawet tuż po porodzie można wrócić do znakomitej sylwetki. Abbey Clancy zachwyciła wszystkich swoją figurą podczas dwóch pokazów na London Fashion Week. Ukochana Petera Croucha zaprezentowała się w dwóch sukienkach, a do jednej z nich... nie założyła stanika!

Podczas London Fashion Week najwięksi projektanci prezentują swoje najlepsze stylizacje. Wśród modelek, które przywdziewały suknie była także Abbey Clancy, wielka miłość byłej gwiazdy angielskiej piłki, Petera Croucha. Piękność niedawno czwarty raz została mamą, a już pochwaliła się niesamowitą figurą.

Clancy urodziła dziecko Croucha w czerwcu tego roku. Po trzech miesiącach wróciła na najważniejsze światowe wybiegi. Ukochana wystąpiła podczas pokazów przygotowanych przez Kristiana Aadnevika i Davida Komę. Podczas pierwszego z nich ubrała się w odważną sukienkę, które odsłaniały nie tylko nogi, ale i biust!

Modelka nie założyła do tej stylizacji stanika. Głęboki dekolt zakończony był paskiem, który owija talię Clancy. Podczas pokazu Komy, kobieta ubrana była w czarny kostium, spod którego delikatnie wystawał biust. Do tego miała na sobie jeszcze marynarkę i ekstrawaganckie okulary.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@davidkomalondon Post udostępniony przez Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial)

Clancy pozostaje w związku z Peterem Crouchem od 2006 roku, gdy para się poznała. Trzy lata później byli już ze sobą zaręczeni. W marcu 2011 roku urodziła się ich pierwsza córka, a trzy miesiące później wzięli ślub. Oprócz Sophii Ruby, wychowują też Liberty Rose, Johnna i Jacka.

Najnowsze