Wielka akcja wsparcia dla Roberta Lewandowskiego. Ludzie ŻĄDAJĄ SPRAWIEDLIWOŚCI!

2020-08-09 8:35 Marcin Długosz
Liga Mistrzów TERMINARZ Bayern Z KIM I KIEDY GRA Bayern w 1/2 finału Liga Mistrzów DRABINKA
Autor: AP Liga Mistrzów TERMINARZ Bayern Z KIM I KIEDY GRA Bayern w 1/2 finału Liga Mistrzów DRABINKA

W sobotni wieczór po raz kolejny mogliśmy przekonać się o gigantycznej klasie Roberta Lewandowskiego. Polak w meczu Bayernu Monachium z Chelsea Londyn strzelił dwie bramki oraz zanotował dwie asysty, a mistrzowie Niemiec odprawili Anglików z kwitkiem zwyciężając 4:1. Po końcowym gwizdku w mediach społecznościowych ruszyła natomiast akcja, w której ludzie zaczęli żądać... sprawiedliwości - właśnie w kwestii "Lewego"!

Ci, którzy obawiali się, że kilkutygodniowa przerwa dzieląca finisz Bundesligi od wznowienia zmagań w Lidze Mistrzów może wytrącić Bawarczyków z rytmu, swoje rozterki mogą odłożyć chyba na dobre. Wypoczęci piłkarze Bayernu pokazali, że mają się tak samo jak przed krótkimi urlopami - doskonale. Chelsea nie miała na Allianz Arena żadnych szans, a w dużej mierze stało się tak za sprawą Lewandowskiego, który odegrał kolejny w swoim wykonaniu w aktualnym sezonie europejski koncert.

Obecny dorobek Polaka w sezonie 2019/2020 Ligi Mistrzów to 7 rozegranych meczów i niesamowity na takiej przestrzeni wyniki 13 bramek oraz 4 asyst. I mimo takich statystyk "Lewy" już teraz wie, że nie ma szans na zdobycie Złotej Piłki, gdyż plebiscyt za 2020 rok został odwołany przez "France Football" w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Takie zależności sprawiły, że w mediach społecznościowych ruszyła akcja pod hashtagiem #JusticeForLewandowski - "Sprawiedliwość dla Lewandowskiego"!

Anna Lewandowska skomentowała wyczyn Roberta JEDNYM SŁOWEM. Będziesz w stanie coś dodać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zaangażowanie kibiców pokazuje, że oni nie mają wątpliwości - Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem świata i jeżeli w kolejnych miesiącach nic by się nie zmieniło, to w pełni zasłużenie powinien zgarnąć Złotą Piłkę za 2020 rok.

Niestety, nic nie wskazuje na to, aby decyzja "France Football" miała ostatecznie być inna. W takim przypadku Polakowi pozostanie zacisnąć zęby i walczyć o to, aby statuetka wyglądała w jego gablocie za rok 2021.

Najnowsze