El. MŚ 2018: Polska - Rumunia NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

2017-06-10 21:50 Maciej Wdowiarski

Eliminacje mistrzostw świata 2018 w Rosji NA ŻYWO. Mecz Polska - Rumunia na PGE Narodowym LIVE ONLINE. Gdzie transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie? Przed biało-czerwonymi bardzo ważne starcie, bo ewentualne zwycięstwo może otworzyć im autostradę na przyszłoroczny mundial. Czy odniosą piąte kwalifikacyjne zwycięstwo? Gdzie obejrzeć mecz Polska - Rumunia w TV i gdzie znaleźć STREAM ONLINE?

Kilka miesięcy temu w Bukareszcie Polacy rozbili Rumunów aż 3:0, ale tamten mecz do ostatnich minut był niezwykle wyrównany. Wynik może być nieco mylący, co zresztą podkreślają sami kadrowicze Adama Nawałki, którzy zgodnie twierdzą, że sobotnie starcie będzie o wiele trudniejsze, niż to z listopada 2016 roku. Ale na PGE Narodowym to i tak biało-czerwoni będą zdecydowanym faworytem.

Selekcjoner naszych najbliższych rywali Christoph Daum stwierdził nawet, że już remis będzie dla jego drużyny sukcesem, a jej ewentualne zwycięstwo można rozpatrywać w kategoriach cudu. Mimo wszystko wydaje się, że to zasłona dymna przed tym spotkaniem, bo Rumunia w trwających eliminacjach pokazuje się przecież z całkiem niezłej strony i wciąż zachowuje szanse na awans.

Dla nas to jednak nie powinno mieć znaczenia. Jeśli Polacy zagrają na poziomie, jaki zaprezentowali w Bukareszcie, czy chociażby w pierwszej połowie spotkania z Danią w Warszawie, to o wynik będziemy spokojni. A wtedy do wyjazdu na mundial w Rosji zostanie już naprawdę niewiele...

A jak szanse w tym spotkaniu widzą bukmacherzy? Eksperci Fortuny jako zdecydowanego faworyta wskazują oczywiście reprezentację Polski, bo dają jej aż 61 procent na zwycięstwo (przy 25 procentach na remis i 14 procentach na wygraną Rumunii). Z kolei kibice są jeszcze pewniejsi, że biało-czerwoni sięgną dziś po trzy punkty. Taki scenariusz wskazało aż 98,7 procent wszystkich klientów Fortuny! Co ciekawe większość graczy (91 procent) obstawia, że w sobotnim meczu padną trzy lub więcej goli. Jeśli więc ich prognozy się sprawdzą, to czeka nas naprawdę ciekawe widowisko. Oby zakończone wygraną Polaków!

Mecz Polska - Rumunia w el. MŚ 2018 rozpocznie się w sobotę 10 czerwca o godz. 20:45. Transmisja NA ŻYWO na antenie Polsatu i Polsatu Sport. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego spotkania!

Najnowsze