Kinsey Wolanski trafiła do aresztu. Próbowała wbiec na boisko w SEKSOWNYM stroju [WIDEO]

2019-07-09 14:47 MSo
Kinsey Wolanski
Autor: Instagram Kinsey Wolanski

Kariera Kinsey Wolanski wystrzeliła niczym z procy po występie na finale Ligi Mistrzów. Piękna modelka podbiła serca fanów, których od tego czasu mu już ponad trzy miliony! Teraz próbowała kolejny raz przebić się na czołówki gazet. Podczas Copa America została jednak zatrzymana i trafiła do aresztu.

Nie tak swoją podróż do Brazylii wyobrażała sobie Kinsey Wolanski. Razem ze swoim ukochanym, Vitalym Zdorovetskiym próbowała kolejny raz przeszkodzić w rozgrywaniu ważnego meczu, tym razem finału Copa America. Całość spaliła jednak na panewce, a jak modelka poinformowała na swoim Instagramie, oboje trafili do aresztu.

Przy próbie wtargnięcia na murawę, Vitaly i celebrytka wpadli w ręce dwudziestu ochroniarzy, którzy oddali ich w ręce policji. Wolanski miała na sobie kurtkę Brazylii i... ten sam seksowny strój, co podczas finału Ligi Mistrzów, ale tym razem w kolorze białym.

Wideo ze strojem można zobaczyć w poniższym wpisie na Instagramie, przewijając trzy razy w prawo.

Para szybko wyszła z komisariatu i skoczyła na burgery i frytki. Teraz kolejne dni spędzi na zwiedzaniu Brazylii. - Przyznaję, że Copa America wygrała, ale próbowaliśmy tej piekielnej przygody - opisuje całą historię za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Wolanski przebiła się do świadomości kibiców podczas tegorocznego finału Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Liverpoolem. Modelka i partnerka jednego z najpopularniejszych YouTuberów na świecie od razu zgarnęła szeroką rzeszę fanów - przede wszystkim dzięki swojej urodzie.

Najnowsze