Luka Modrić cieszy się z gola w meczu Argentyna - Chorwacja (0:3)

Autor: Cyfra Sport Luka Modrić cieszy się z gola w meczu Argentyna - Chorwacja (0:3).

MŚ 2018: Argentyna - Chorwacja 0:3. SKRÓT meczu [WIDEO, BRAMKI]

2018-06-21 22:41

Chorwacja znów wielka! Po zwycięstwie w pierwszym meczu MŚ 2018 nad Nigerią teraz wypunktowała teoretycznie najsilniejszego rywala w grupie - Argentynę. Wygrała 3:0 po golach Ante Rebicia, Luki Modricia i Ivana Rakiticia i może się już cieszyć z awansu do fazy pucharowej mundialu. Z kolei zespół Jorge Sampaoliego jest o krok od odpadnięcia z turnieju.

Argentyna w pierwszym meczu z Islandią wyglądała słabo, ale chyba nikt nie spodziewał się, że w starciu z Chorwacją czeka ich aż takie upokorzenie. Bo nie da się inaczej nazwać tego, co wydarzyło się Niżnym Nowogrodzie. Co prawda do przerwy goli nie było, ale już w drugiej połowie zespół Zlatko Dalicia wypunktował Leo Messiego i spółkę. Najpierw bramkę zdobył Ante Rebić, który wykorzystał katastrofalny błąd Willy'ego Caballero. Na 2:0 trafił Luka Modrić, który kapitalnie uderzył z dystansu, a drużynę Jorge Sampaoliego dobił w końcówce Ivan Rakitić.

Tym samym po dwóch meczach Chorwacja ma sześć punktów i jest pewna awansu z grupy. Argentyna zaś znalazła się nad przepaścią - bo z jednym "oczkiem" na koncie jest o włos od odpadnięcia z turnieju. Musi więc nie tylko wygrać ostatnie spotkanie, ale też liczyć na korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań. A poniżej znajdziecie skrót WIDEO i BRAMKI z meczu Argentyna - Chorwacja (0:3).

Luka Modrić cieszy się z gola - player

Autor: Cyfra Sport Luka Modrić cieszy się z gola. Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY WYŚWIETLIĆ WIDEO