Juan Cuadrado, Kolumbia

Autor: East News Juana Cuadrado doskonale zna Wojciech Szczęsny, który wraz z Kolumbijczykiem występuje w Juventusie Turyn.

MŚ 2018: Kolumbia - Japonia 1:2. Zapis relacji na żywo [WYNIK, SKŁADY]

2018-06-19 15:55

Kolumbia była faworytem spotkania z Japonią, ale ekipa z Azji postawiła bardzo twarde warunki. Już na początku meczu wyszła na prowadzenie i choć pod koniec pierwszej połowy je oddała, to po przerwie gola na wagę trzech punktów zdoył Yuya Osako. Poniżej znajdziecie zapis relacji na żywo, wynik i składy meczu Kolumbia - Japonia (1:2).

KOLUMBIA - JAPONIA 1:2 (1:1)

Bramki: Juan Quintero 39 - Shinji Kagawa 6, Yuya Osako 73

Żółte kartki: James Rodriguez - Wilmar Barrios

Czerwona kartka: Carlos Sanchez (bezpośrednia)

Kolumbia: Ospina - Arias, D. Sanchez, Murillo, Mojica - C. Sanchez, Lerma - Cuadrado (31. Barrios), Quintero (59. Rodriguez), Izquierdo (70. Bacca) - Falcao

Japonia: Kawashima - Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Hasebe, Shibasaki (80. Yamaguchi) - Haraguchi, Kagawa (70. Honda), Inui - Osako (85. Okazaki)

Po kilku dniach oczekiwania we wtorek 19 czerwca wreszcie rozpoczyna się rywalizacja w grupie H mistrzostw świata, w której znalazła się też Polska. Jednak zanim na boisku zobaczymy biało-czerwonych, czeka nas starcie Kolumbii z Japonią. Faworytem tego meczu będzie oczywiście ekipa z Ameryki Południowej, która zdaniem wielu ekspertów ma potencjał, by pokrzyżować plany gigantom i powalczyć o dobry wynik na turnieju w Rosji. Na początek zmierzy się z teoretycznie najsłabszą drużyną grupy, bo losowaną z ostatniego koszyka Japonią. Dotychczasowe spotkania mundialu pokazały jednak, że te pozornie silniejsze drużyny mają z tymi słabszymi sporo problemów. Czy podobnie będzie i tym razem?

Mecz Kolumbia - Japonia w 1. kolejce fazy grupowej MŚ 2018 rozpocznie się we wtorek 19 czerwca o godz. 14:00 czasu polskiego. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO od 13:45. Śledź spotkanie LIVE. U nas bieżący WYNIK i SKŁADY.