MŚ 2018: Wylot kadry do Rosji. Relacja NA ŻYWO [TRANSMISJA WIDEO]

2018-06-13 14:05 Maciej Wdowiarski
Kibice żegnają reprezentację Polski przed wylotem na mundial
Autor: Kamil Kacperczyk Kibice żegnają reprezentację Polski przed wylotem na mundial.

Wylot kadry do Rosji. O której reprezentacja wylatuje do Rosji? Reprezentacja Polski w środę uda się w daleką podróż do Soczi, gdzie przez okres trwania fazy grupowej będzie miała swoją bazę na mistrzostwach świata w Rosji. Biało-czerwoni będą tam przygotowywać się m.in. do inauguracyjnego meczu z Senegalem, który odbędzie się 19 czerwca. Relacja NA ŻYWO z wylotu kadry do Rosji na sport.se.pl! Zapraszamy!

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa obozy przygotowawcze. Kadrowicze najpierw przyjechali do Juraty. W nadmorskiej miejscowości swój czas spędzali przede wszystkim z najbliższymi. Adam Nawałka potraktował ten etap ulgowo i zawodnicy mogli nieco odpocząć od ciężkich treningów.

Te zaczęły się dopiero w Arłamowie. Zgrupowanie w Bieszczadach było głównym punktem przygotowań do mistrzostw świata. Selekcjoner wybrał tam 23 zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na turnieju w Rosji. Biało-czerwoni na zwieńczenie tego okresu zagrali dwa mecze towarzyskie. Z Chile w Poznaniu i z Litwą w Warszawie.

Spotkanie na PGE Narodowym zostało zaplanowane tuż przed wylotem kadry do Rosji. To będzie miało miejsce w środę. Kadra uda się do Soczi, gdzie będzie przygotowywać się do meczów fazy grupowej. Wylot zaplanowany jest przed godziną 11:00, a na sport.se.pl przeprowadzimy z tego wydarzenia relację na żywo. Zapraszamy!

Relacja NA ŻYWO z wylotu kadry do Rosji (stronę należy odświeżać samodzielnie):

 

14:10 - Jak widać po zdjęciu wrzuconym przez Roberta Lewandowskiego humory wciąż dopisują, a nie popsuła ich nawet kilkugodzinna podróż.

14:05 - Dosłownie kilka minut temu Polacy wylądowali w Soczi. Jaki mają plan na dziś? Po rozpakowaniu i zapoznaniu z hotelem późnym popołudniem wybrani piłkarze i członkowie sztabu pojawią się na konferencji prasowej, a następnie czeka ich pierwszy na rosyjskiej ziemi trening.

12:40 - Polacy są obecnie mniej więcej w połowie drogi - znajdują się nad Morzem Czarnym. Lot jest jednak minimalnie opóźniony i lądowanie zaplanowane jest na 14:50 czasu lokalnego.

11:40 - Polakom humory zdecydowanie dopisywały. Galerię z wylotu do Soczi znajdziecie tutaj: MŚ 2018: Polacy ruszyli do Rosji! [ZDJĘCIA]

11:15 - Piłkarze są już w powietrzu. Obecnie dolatują do południowo-wschodniej granicy Polski. Planowane lądowanie w Soczi o godz. 14:25 tamtejszego czasu, czyli za niewiele ponad dwie godziny czasu polskiego. Zostańcie z nami!

10:28 - Wylot do Rosji planowany był na 10:20. Podróż potrwa około trzech godzin. Na razie jednak samolot jeszcze nie ruszył. Trwają zapewne ostatnie procedury przed startem.

10:10 - Piłkarze dojechali na lotnisko. Niektórzy cierpliwie rozdają autografy - np. Sławomir Peszko czy Jakub Błaszczykowski - a inni od razu udali się do hali odlotów. 

10:00 - Na ulicach Warszawy ciasno, ale nasza kadra na szczęście nie musi stać w korkach - są pewne przywileje z bycia reprezentantami Polski! Co ciekawe za autokarem jedzie też... autobus z dziennikarzami.

9:45 - Piłkarze kilkanaście minut temu ruszyli wreszcie z hotelu. Obecnie są w drodze na lotnisko, gdzie przewozi ich specjalny autokar w eskorcie policji. Na Facebooku Se.pl oraz w naszej relacji możecie znaleźć filmiki z przejazdu i pożegniania Polaków przez kibiców.

8:42 - Pod hotelem naszej kadry zbierają się powoli tłumy kibiców, którzy chcą pożegnać biało-czerwonych. Ci jednak wciąż nie wyjechali jeszcze na lotnisko.

Kibice żegnają reprezentację Polski przed wylotem na mundial
Autor: Kamil Kacperczyk Kibice żegnają reprezentację Polski przed wylotem na mundial.

8:12 - Biało-czerwoni z Warszawy wylatują po godz. 10:00, a na miejscu mają być ok. 14:30 czasu lokalnego, czyli o 13:30 czasu polskiego. W naszej relacji znajdziecie m.in. wideo z pożegnania polskiej kadry. Bądźcie z nami!

8:00 - Witamy serdecznie i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z wylotu polskiej reprezentacji do bazy w Soczi, gdzie nasi piłkarze będą stacjonować podczas rosyjskiego mundialu.

Najnowsze