Salif Sane, Robert Lewandowski, Polska - Senegal, MŚ 2018

Autor: East News Salif Sane i Robert Lewandowski podczas meczu Polska - Senegal na MŚ 2018

Mundial 2018: Polska - Senegal. Gol dla Senegalu na 1:0 [WIDEO]

2018-06-19 18:04

To było bardzo pechowe! W 38. minucie meczu Polska - Senegal padł gol dla ekipy z Afryki. Najgorsze jest to, że rywale wcale nie przeprowadzili jakiejś świetnej akcji, a piłkę do swojej siatki zapakował Thiago Cionek. Stoper biało-czerwonych tak niefortunnie przeciął tor lotu piłki, że ta wpadła do siatki Wojciecha Szczęsnego. Zobacz wideo z gola na 1:0 dla Senegalu.

Mecz Polska - Senegal od pierwszych minut nie toczył się w zabójczym tempie. Zarówno jedni, jak i drudzy czekali raczej na ruch rywala, niż próbowali skonstruować pomysłową akcję zaczepną. Niestety, ten marazm okazał się pechowy dla nas. W 38. minucie rywale oddali mocny, ale niegroźny strzał. Piłka zmierzała bowiem obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Na torze jej lotu stanął Thiago Cionek, a futbolówka trafiła stopera w kolano. Na tyle pechowo, że chwilę później zatrzepotała w siatce naszej drużyny.

Polska - Senegal: Gol na 1:0 dla rywali [WIDEO]:

Thiago Cionek, WIDEO

Autor: East News Thiago Cionek nie miał szczęścia. W meczu z Senegalem skierował piłkę do własnej bramki Link: KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO