Mundial 2018: SKRÓT MECZU Kolumbia - Japonia [WIDEO, BRAMKI]

2018-06-19 16:27

Skrót meczu Kolumbia - Japonia na MŚ 2018. To było wspaniałe widowisko! Emocje zaczęły się już w czwartej minucie, gdy czerwoną kartkę za rękę w polu karnym zobaczył Carlos Sanchez. Chwilę później z karnego trafił Shinji Kagawa. Choć Kolumbijczycy doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą, to później stracili drugiego gola. Ostatecznie, w pełnym emocji spotkaniu, lepsi okazali się piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni, sprawiając niespodziankę. Zobaczcie skrót i bramki z meczu Kolumbia - Japonia na mundialu 2018 w Rosji.

Mecz MŚ 2018 Kolumbia - Japonia dostarczył nadspodziewanie wiele emocji. Przed pierwszym gwizdkiem eksperci spodziewali się, że premierowy pojedynek grupy H padnie łupem ekipy z Ameryki Południowej. Już w piątek minucie plan Kolumbijczyków mocno się posypał. Najpierw piłkę, zmierzającą do bramki, zatrzymał ręką Carlos Sanchez, a chwilę później z jedenastu metrów nie pomylił się Shinji Kagawa. Na odpowiedź faworytów czekaliśmy do 39. minuty. Wtedy to z rzutu wolnego sprytnie uderzył Juan Quintero. Spory błąd w tej sytuacji popełnił japoński bramkarz. Choć do przerwy utrzymywał się remis, to zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni nie załamali się utraconym prowadzeniem. Na nieco ponad kwadrans przed końcem najwyżej w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyskoczył Yuya Osako. Mecz Kolumbia - Japonia zakończył się wynikiem 1:2 i dostaliśmy pierwszą odpowiedź na pytanie o formę naszych grupowych rywali.

Kolumbia - Japonia 1:2 (1:1)
Bramki: Juan Quintero 39 - Shinji Kagawa 6 (k), Yuya Osako 73

Skrót meczu Kolumbia - Japonia

Autor: East News Skrót meczu Kolumbia - Japonia Link: KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU KOLUMBIA - JAPONIA