Nowe informacje o zdrowiu Pele! Ważna wiadomość od Brazylijczyka

2021-09-16 10:05
Pele
Autor: East News Pele

Wszyscy fani legendy światowego sportu zamarli, gdy usłyszeli, że Pele trafił do szpitala. 81-letni Brazylijczyk jest ikoną futbolu i wciąż kochają go miliony na całym świecie. Na początku września Pele przeszedł operację wycięcia guza w okrężnicy. Jak donoszą media, Brazylijczyk opuścił właśnie oddział intensywnej terapii.

Legendarny brazylijski piłkarz Pele opuścił oddział intensywnej terapii i - jak sam mówi - jest gotowy na 90 minut i doliczony czas. Trzykrotny mistrz świata przeszedł na początku września operację guza okrężnicy i przebywa w szpitalu im. Alberta Einsteina w Sao Paulo. Prawie 81-letni Pele, czyli Edson Arantes de Nascimento, poddał się rutynowej serii badań. Jedno z nich wykryło "podejrzanego" guza w okrężnicy, którego usunięto i oddano do badań histopatologicznych. Na razie ich wyników nie ma.

Lewandowski był bliski Realu Madryt. Prawda wyszła na jaw, zadecydował jeden szczegół

 - Moi przyjaciele, to wiadomość dla każdego z was. Przeczytałem tysiące serdecznych życzeń od was. Bardzo wam wszystkim dziękuję. Miłość, miłość i miłość - to od was otrzymuję. Opuściłem już intensywną terapię, ale przebywam nadal w szpitalu. Każdego dnia czuję się coraz lepiej - teraz już na 90 minut i doliczony czas. Niedługo znowu będziemy razem - napisał na Instagramie. Nazywany "królem futbolu" Pele triumfował z reprezentacją Brazylii na mundialach w 1958, 1962 i 1970 roku.

Najnowsze