Cristiano Ronaldo

i

Autor: fot. AP Cristiano Ronaldo wręczył młodej fance meczową koszulkę

Piękny gest Ronaldo. Poleciały łzy, zdjęcia chwytają za serce!

2021-11-12 12:20

Portugalia zremisowała na wyjeździe z Irlandią 0:0 i awansowała na 1. miejsce w grupie A eliminacji MŚ 2022. Więcej niż o meczy mówi się jednak o zachowaniu Cristiano Ronaldo po ostatnim gwizdku sędziego.

Portugalia ma tyle samo punktów co Serbia - po 17 - ale lepszy bilans bramek. Gdy oba zespoły zmierzą się w Lizbonie (niedziela, 14 listopada), gościom do uzyskania bezpośredniego awansu potrzebne będzie zwycięstwo. W przeciwnym razie Serbowie o prawo gry w Katarze powalczą w barażach.

Ronaldo i spółka są zatem o krok od wywalczenia przepustek na mundial. Choć CR7 nie zagrał najlepszego meczu w Dublinie, to i tak trafił na czołówki sportowych portali na całym świecie.

Kim jest Matty Cash, debiutant w reprezentacji Polski?

Sonda
Czy chciałbyś otrzymać koszulkę Cristiano Ronaldo?

Wszystko przez gest po ostatnim gwizdku sędziego. Z trybun w kierunku Ronaldo ruszyło kilku kibiców, ale największą determinacją wykazała się dziewczynka. Choć ochroniarze ją zatrzymywali, to ostatecznie dotarła do swojego idola.

Ronaldo długo się nie zastanawiał, wręczył dziewczynce meczową koszulkę, a potem ją jeszcze przytulił. Młodej fance Portugalczyka poleciały łzy. I wcale się nie dziwimy! Brawa dla niej za determinację, brawa dla Ronaldo za piękny gest!

Mateusz Borek uderzył w Paulo Sousę! Wypomniał mu istotny szczegół

Policjanci jak Cristiano Ronaldo! Powtórzyli jego gest z konferencji. To hit internetu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze