Serial o Maradonie jest hitem! Nie brakuje ostrych scen seksu i narkotyków [WIDEO]

2021-11-22 20:32
Kadr z serialu Maradona: Blessed Dream
Autor: fot. YT/archiwum serwisu Kadr z serialu "Maradona: Blessed Dream"

Diego Maradona zmarł w wieku 60 lat w listopadzie zeszłego roku. Po niespełna dwunastu miesiącach do sieci trafił serial o jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Początkowo można go było oglądać w argentyńskiej telewizji, ale szybko stał się hitem i trafił na platformę Amazon Prime Video.

Przyczyną śmierci mistrza świata z 1986 roku i wicemistrza z 1990 był zawał serca. Maradona zasłynął wspaniałymi umiejętnościami technicznymi, indywidualnymi akcjami, którymi przesądzał o losach meczów, ale i "ręką Boga" - jak nazwał sposób zdobycia gola w meczu z Anglią na mundialu w Meksyku.

Grał w Boca Juniors, Barcelonie i Napoli, które z nim w składzie zdobyło jedyne dwa tytuły mistrza Włoch. Po zakończeniu kariery próbował sił jako trener, prowadził m.in. drużynę narodową Argentyny. Miał kłopoty zdrowotne spowodowane nadwagą i uzależnieniem od narkotyków. W ojczyźnie był ubóstwiany, dopracował się kościoła swojego imienia.

Diego Maradona miał nietypowe życzenie przed śmiercią! Okazał wielkie serce

Kadr z serialu Maradona: Blessed Dream
Autor: fot. YT Kadr z serialu "Maradona: Blessed Dream"

Po roku od jego śmierci do sieci trafił serial "Maradona: Blessed Dream", który od kilkunastu dni można oglądać na platformie Amazon Prime Video. Pierwszy sezon składa się z dziesięciu odcinków, ale jak na razie widzowie mają do dyspozycji tylko pięć z nich.

W rolę Maradony wcielił się Juan Palomino, a w serialu nie brakuje ostrych scen seksu oraz narkotykowych wątków. Serial był kręcony przez 154 dni w stu różnych lokalizacjach w pięciu krajach. Dzięki wspomnianej platformie trafił do odbiorców w 240 krajach na całym świecie, a oficjalny trailer obejrzało ponad 14 milionów osób.

Prawnik Diego Maradony szokująco o kulisach śmierci legendy! Te słowa nie przejdą bez echa

Najnowsze