Diego Maradona miał nietypowe życzenie przed śmiercią! Okazał wielkie serce

2020-12-20 22:00
Diego Maradona
Autor: Instagram / maradona Diego Maradona

Już niemal miesiąc minął od śmierci słynnego Diego Maradony! Na jaw wychodzą nowe fakty o życiu argentyńskiego gwiazdora. Wiadomo, że "Boski Diego" przez 60 lat prowadził się tak jak chciał i nie przejmował się opiniami innych. Niestety, ostatnie tygodnie jego życia nie wyglądały najlepiej. Wszystko wskazuje na to, że ciężko chory, uzależniony od przeróżnych używek był także oszukiwany przez najbliższych. Mimo to, bardziej interesował się innymi osobami niż samym osobą. Maradona okazał wielkie serce jedną z ostatnich próśb przed śmiercią.

Jedni go kochali, inni go nienawidzili! Nikt nie przechodził jednak obojętnie obok osoby Diego Maradony! Legendarny, wybitny piłkarz odszedł z tego świata pod koniec listopada z powodu zawału serca. Niestety, nad jego grobem rozpoczęły się tańce. Wszystko oczywiście ze względu na możliwość wypromowania się na jego nazwisku, a także z powodu ogromnego majątku. Minie jeszcze wiele czasu zanim uda się rozwiązać wszystkie sprawy "Boskiego Diego".

Pogrzeb Diego Maradony! Tak wyglądała ostatnia droga "Boskiego Diego"

Dziennikarze "La Repubblica" opublikowali ciekawą historię związaną z Diego Maradoną. Dzięki temu, poznaliśmy jedną z ostatnich próśb za życia "Boskiego Diego". Wygląda na to, że ten w ostatnich miesiącach decydował się na pomocy innym, choć jak donoszą kolejni dziennikarze, sam regularnie był oszukiwany, nawet przez najbliższych - rodzinę czy przyjaciół.

Okazuje się, że Diego Maradona zgodził się na wywiad z dziennikarzami "France Football" pod jednym warunkiem. Ci mieli przywieźć mu kopię Złotej Piłki, która została mu skradziona w Neapolu, a następnie przetopiona przez mafię. Dziennikarze spełnili tę prośbę, a Maradona zapewnił, że zostanie ona przekazana na cele charytatywne.

RASISTOWSKI SKANDAL w PKO Ekstraklasie! Wielka afera, te słowa nie miały prawa paść

Diego Armando Maradona był jednym z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu. 91-krotny reprezentant Argentyny ma na swoim koncie tytuł mistrza świata z 1986 roku z Meksyku. Cztery lata później, na mundialu we Włoszech zgarnął srebrny krążek. Dla wielu jest legendą, fani nazywali go "Boskim Diego". Grał w barwach Boca Juniors, Barcelony czy Napoli. Tuż przed śmiercią prowadził zespół Gimnasia de la Plata.

Tak wyglądał pogrzeb Diego Maradony!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze