Prawnik Diego Maradony szokująco o kulisach śmierci legendy! Te słowa nie przejdą bez echa

2021-10-27 10:22
Diego Maradona
Autor: Instagram / maradona Diego Maradona

Śmierć Diego Maradony dotknęła kibiców piłki nożnej na całym świecie, a fani zwłaszcza z Argentyny wyszli na ulicę, nie mogąc pogodzić się z odejściem jednej z największych legend futbolu. Od czasu śmierci Diego Maradony, na światło dzienne wypływają kolejne informacje, a najbliższa rodzina i współpracownicy decydują się skomentować to, co działo się z ikoną piłki nożnej w ostatnich dniach życia. Tym razem szokujące słowa postanowił wypowiedzieć prawnik Maradony, Matias Morla.

Gdy tylko media na całym świecie obiegła informacja, że zmarł Diego Maradona, kibice futbolu na całym świecie pogrążyli się w smutku i żałobie. Argentyńska gwiazda zaliczała się do grupy największych ikon piłki nożnej, obok chociażby Pele. Śmierć swojej legendy przeżywali najbardziej oczywiście Argentyńczycy, którzy wyszli na ulicę, nie mogąc pogodzić się z tym, że Diego Maradona odszedł na zawsze. Również pogrzeb "Boskiego Diego" przyciągnął ogromne zainteresowanie wszystkich, którzy chcieli towarzyszyć legendzie w jego ostatniej drodze. Śmierć Maradony sprawiła jednak, że jego rodzina i współpracownicy, skoczyli sobie do gardeł. 

O Paulo Sousie pojawiły się okropne plotki. Bezczelne spekulacje, jest jasne stanowisko

Zobaczcie, jak wyglądały wszystkie kobity Diego Maradony, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Szokujące słowa prawnika Diego Maradony o śmierci legendy! Współpracownik "Boskiego Diego" nie gryzł się w język

Rodzina Diego Maradony oraz jego najbliżsi współpracownicy nie przepadali za sobą, co nie było żadną tajemnicą od lat. Eskalacja konfliktu nastąpiła jednak w momencie, gdy "Boski Diego" odszedł na zawsze. Żona oraz córki Argentyńczyka nie zostawiały suchej nitki na prawniku Maradony, Matiasie Morli, który nie pozostawał im dłużny i również nie gryzł się w język mówiąc o licznych zaniedbaniach z ich strony względem ikony futbolu. Tym razem Morla również postanowił wbić im szpilkę. 

Poznaliśmy intymną tajemnicę rodziny Matty'ego Casha. O wszystkim opowiedzieli. Nie zamierzali tego ukrywać

Prawnik Diego Maradony tym razem postanowił wypowiedzieć szokujące słowa o kulisach śmieci Argentyńczyka. Jego zdaniem, to nie tylko lekarze mieli przyczynić się do śmierci Maradony, ale również jego rodzina, która podjęła niewłaściwe decyzje. - Szaleństwem było zabieranie go ze szpitala do domu, w którym potem umarł - wyznał Matias Morla. 

Sonda
Czy Diego Maradona był największą ikoną futbolu w historii?

Diego Maradona pozostawiony sam sobie? Argentyńska legenda miała być porzucona na pewną śmierć

To nie wszystko, bowiem były prawnik Diego Maradony pokusił się jeszcze o stwierdzenie, że "Boski Diego" został niemalże porzucony przez swoją rodzinę na pewną śmierć. Morla widział się ze swoim klientem na kilka dni przed jego śmiercią i jak mówi, już wtedy Maradona nie wyglądał najlepiej. - Błędów, które popełniono, było wiele. Diego puchł i puchł, aż serce mu eksplodowało. Leczenie, które otrzymał było bardzo złe, dlatego zmarł - tłumaczył były prawnik Maradony. 

Wydało się, jak naprawdę traktują Krychowiaka w Rosji. To zdjęcie nie pozostawiło złudzeń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze