Wydało się, jak naprawdę traktują Krychowiaka w Rosji. To zdjęcie nie pozostawiło złudzeń

2021-10-27 8:31
Grzegorz Krychowiak
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak po latach spędzonych na zachodzie Europy zupełnie zmienił otoczenie i od jakiegoś czasu kontynuuje karierę na wschodzie Starego Kontynentu. W Rosji miewał już wzloty i upadki, ale nie poddaje się w dążeniu do piłkarskiego rozwoju. Niektórzy zastanawiali się, jak przyjmą Polaka w tym kraju. Jedno z nowych zdjęć nie pozostawia już żadnych złudzeń.

Grzegorz Krychowiak jest jedną z największych gwiazd reprezentacji Polski od wielu lat. Nic więc dziwnego, że kibice często sprawdzają, jak wiedzie mu się w karierze klubowej. Jeszcze kilka lat temu walczył ze swoimi zespołami o najwyższe cele w Europie. Szczególnie przyjemnie wspomina zapewne przygodę z hiszpańską Sevillą, z którą wygrywał Ligę Europy. Później jednak zdecydował się na transfer do Paris Saint-Germain i nie był to najlepszy wybór. Po nieudanej przygodzie w stolicy Francji trafił do Rosji, gdzie występuje już od ponad trzech lat. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, jak reprezentanta Polski traktują naprawdę w Rosji.

Anna Lewandowska szczerze o swojej wierze. Wystarczyło jej jedno słowo

NIE PRZEGAP: W tej dyscyplinie możemy być bezkonkurencyjni. W Polsce jest najlepsza baza do treningów w Europie

Grzegorz Krychowiak w Rosji. Tak go traktują

Jako zawodowy piłkarz "Krycha" musi liczyć się z wieloma głosami krytyki po nieudanych meczach i co do tego nikt nie ma raczej wątpliwości. Gdy w Rosji przeżywał kryzys formy, tamtejsze media szybko to wychwyciły. Teraz jednak pomocnik Krasnodaru znowu jest w niezłej formie, co potwierdził w ostatniej ligowej kolejce. Krychowiak strzelił gola z Niżnym Nowogrodem, a jego ekipa wygrała 4:1 na wyjeździe, zgarniając kolejne cenne trzy punkty. Na Instagramie Krychowiaka pojawiło się zdjęcie z młodymi fanami Krasnodaru. Z fotki jasno wynika, że w Rosji wśród fanów cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z idoli tamtejszej młodzieży!

Reprezentant kraju zmagał się z okropnym uzależnieniem! O wszystkim opowiedział, stracił górę pieniędzy

Grzegorz Krychowiak z kibicami
Autor: Instagram Grzegorz Krychowiak z kibicami

 W poniższej galerii możecie zobaczyć zdjęcia żony Grzegorza Krychowiaka:

Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze

Krychowiak swoją przygodę z ligą rosyjską zaczął w Lokomotiwie Moskwa. Do stolicy tego kraju trafił w 2018 roku i dopiero w tym sezonie zmienił barwy klubowe. W Krasnodarze szybko stał się idolem trybun i chyba nie ma fana tego zespołu, który nie chciałby mieć zdjęcia z jednym z liderów piłkarskiej reprezentacji Polski. Można śmiało napisać, że Krychowiak w Rosji traktowany jest z należytym szacunkiem! Po dwunastu kolejkach Krasnodar Krychowiaka zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma dwadzieścia jeden punktów. Do prowadzącego Zenita traci tylko pięć "oczek".

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze