Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak zgasił hejtera! Bezlitosna riposta, musiało mu się zrobić wstyd

2021-10-06 22:06

Grzegorz Krychowiak od lat jest jedną z centralnych postaci reprezentacji Polski. Mimo że piłkarz Krasnodaru od lat stara się pokazywać klasę w barwach narodowych, to co jakiś czas musi się mierzyć z hejterami, którzy nękają go na mediach społecznościowych. Tym razem, zawodnik nie wytrzymał i użył brutalnej riposty względem kibica, który zasugerował mu koniec kariery reprezentacyjnej.

Grzegorz Krychowiak przygotowuje się do nadchodzących spotkań reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że piłkarz FK Krasnodar już w sobotę będzie miał okazję do pokazania klasy w spotkaniu przeciwko San Marino, a we wtorek zagra z Albanią. Dobry humor piłkarzowi próbował zepsuć jeden z fanów, który pod najnowszą publikacją Krychowiaka na Facebooku brutalnie go zaatakował. Reakcja byłego piłkarza PSG i Sevilli mogła być tylko jedna.

Maciej Szczęsny komentuje jazdę po alkoholu! Prokuratura wkracza

Grzegorz Krychowiak zaatakowany przez hejtera. Brutalne słowa pod adresem piłkarza

Zawodnik Krasnodaru pokazał na swoich mediach społecznościowych, jak przygotowuje się przed nachodzącymi spotkaniami kadry. Wśród słów wsparcia i miłęgo odzewu ze strony kibiców, znalazł się hejter, który zasugerował, aby zawodnik kończył swoją przygodę z reprezentacją Polski.

- Przestań człeku gwiazdorzyć i opuść reprezentację z godnością, oszczędź wstydu - napisał jeden z obserwatorów Grzegorza Krychowiaka na jego profilu na Facebooku.

Ewa Bilan-Stoch z problemami w pracy! Prawda wyszła na jaw, tego nie lubi najbardziej

Aby zobaczyć zdjęcia pięknej żony Grzegorza Krychowiaka, Celii, przejdź do galerii poniżej.

Grzegorz Krychowiak nie przepuścił hejterowi. Ośmieszył go jednym komentarzem

Grzegorz Krychowiak, widząc taką sugestię pod swoim adresem, postanowił odpowiedzieć hejterowi. Odpowiedź piłkarza do zarzutów fana spotkała się z natychmiastowym ulubieniem ze strony internautów i juz teraz polubiło ją ponad dwa tysiące użytkowników Facebooka.

- Ty sobie też - odpisał Grzegorz Krychowiak na zaczepkę ze strony hejtera.

Grzegorz Krychowiak

i

Autor: facebook.com/grzegorzkrychowiak
Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien był powoływany do reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze