Grzegorz Krychowiak oficjalnie zmienia barwy! Cena transferu może szokować

2021-08-02 21:12
Grzegorz Krychowiak
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Plotki dotyczące przyszłości Grzegorza Krychowiaka od dłuższego czasu rozgrzewały fanów pomocnika reprezentacji Polski. Jego odejście z Lokomotiwu Moskwa właśnie stało się faktem, a zawodnik Biało-czerwonych został zaprezentowany w nowych barwach. Krychowiak dołączył do innego rosyjskiego zespołu, FK Krasnodar. Kwota odstępnego za Polaka może jednak zaskoczyć wielu fanów.

W czasie swojej kariery Grzegorz Krychowiak miał okazję reprezentować barwy wielu klubów z najlepszych lig w Europie. Przez ostatnie lata pomocnik reprezentacji Polski związany był w Lokomotiwem Moskwa, jednak od dłuższego czasu pojawiały się plotki mówiące o tym, że "Krycha" miałby zmienić barwy i przenieść się do innej ekipy z ligi rosyjskiej. Zainteresowanie zawodnikiem wykazał bowiem FK Krasnodar i w końcu włodarzom klubu z europejskiej części Rosji udało się sfinalizować transfer Polaka. Kwota, za jaką pomocnik polskiej kadry przeniósł się do Krasnodaru może jednak zaskoczyć cześć jego fanów. Według portalu Tranfermarkt.de, Krychowiak wyceniany jest na 15 mln euro, jednak Lokomotiw otrzyma za niego 2,5 mln euro plus ewentualne bonusy. 

Nie przegap: Ostro po debiucie Podolskiego. Te słowa nie przejdą bez echa

Krychowiak zaprezentowany w Krasnodarze

Grzegorz Krychowiak po trzech latach żegna się z Lokomotiwem Moskwa. W lipcu 2018 roku pomocnik reprezentacji Polski dołączył do rosyjskiej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Po sezonie 2018/19 Lokomotiw zdecydował się wykupić zawodnika z Paris Saint-Germain za kwotę 12 mln euro. Od tamtej pory Polak zagrał w barwach moskiewskiej drużyny 109 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w czasie których strzelił 23 bramki i zanotował 15 asyst. 

Czytaj także: Arek Milik pojechał do Paryża z ukochaną? Te zdjęcia mówią wiele

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze