Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

i

Autor: Instagram / arekmilik, agatycze Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

Arek Milik pojechał do Paryża z ukochaną? Te zdjęcia mówią wiele

2021-08-02 12:04

Arkadiusz Milik wypoczywa przed startem nowego sezonu, do którego przystąpi po kontuzji kolana którą odniósł jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2020. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o tym, że reprezentant Polski znalazł nową miłość. Polak ma spotykać się z influenserką Agatą Sieramską i coraz więcej wskazuje na to, że tak właśnie jest. Teraz oboje udostępniają zdjęcia z Paryża. Czyżby wybrali się tam razem?

Arkadiusz Milik to jeden z największych przegranych końcówki sezonu 2020/2021. Polak pod koniec rozgrywek ligowych nabawił się urazu kolana. Początkowo przyjechał on nawet na zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro 2020, ale po wielu badaniach i konsultacjach zdecydowano, że Milik nie będzie gotowy do gry na europejskim czempionacie. Teraz okazało się także, że 27-latek może opuścić nawet początek sezonu w Olympique Marsylia. Polak korzysta więc z wolnego czasu i odpoczywa, aby wrócić do gry w pełni sił. Z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, że Arkadiusz Milik przebywa właśnie w Paryżu. Co ciekawe, zdjęcia z tego samego miasta dodaje także influenserka Agata „Agatycze” Sieramska. Niedawno pojawiło się wiele spekulacji na temat ich rzekomego związku. Nowe zdjęcia zdają się być kolejnym potwierdzeniem tych plotek.

Ostro po debiucie Podolskiego. Te słowa nie przejdą bez echa

Arek Milik wybrał się z ukochaną do Paryża?

Na profilu Arkadiusza Milika na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Luwru w Paryżu, które Polak udostępnił w niedzielę. Co ciekawe, po kilku godzinach, tego samego dnia, zdjęcie z Paryża udostępniła również Agata Sieramska, która pokazała fotkę z restauracji z widokiem na Wieżę Eiffla.

Te słowa o Eriksenie mrożą krew w żyłach. "Wydawało się, że umarł"

Czy to oznacza, że piłkarz i influenserka pojechali razem do Paryża? Nie można tego wykluczyć, zwłaszcza, że całkiem niedawno byli widziani razem, co udało się uchwycić na zdjęciach. Wiele wskazuje więc na to, że Arkadiusz Milik szybko znalazł nową miłość, po tym, ja rozstał się z Jessicą Ziółek.

Najnowsze