Gonzalo Higuain

i

Autor: East News Gonzalo Higuain

Straszna tragedia Gonzalo Higuaina. Jego matka przegrała walkę z wyniszczającą chorobą, miała zaledwie 64 lata

2021-04-28 15:56

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że stan matki Gonzalo Higuaina jest stabilny, a rodzicielka gwiazdora reprezentacji Argentyny czuje się dobrze. Tak zresztą zapewniał napastnik Interu Miami, który kontynuuje swoją karierę w amerykańskiej lidze MLS. Niestety, matka Higuaina przegrała walkę z nowotworem, z którym zmagała się od czterech lat. Spora część fanów argentyńskiego piłkarza, podobnie jak jego rodzina, pogrążyła się w żałobie. Kobieta miała 64 lata.

W ostatnich miesiącach Gonzalo Higuain, który obecnie kontynuuje swoją piłkarską karierę w amerykańskiej lidze MLS, gdzie reprezentuje barwy Interu Miami, starał się być ze swoją matką tak często, jak to tylko możliwe. Kobieta od czterech lat walczyła z nowotworem, a jej stan poprawiał się, a później znów pogarszał. Argentyńczyk był w stanie nawet złamać obostrzenia, aby tylko zobaczyć się ze swoją matką. W ostatnich dniach wydawać by się mogło, że życie kobiety nie jest zagrożone, a jej stan jest stabilny, o czym informował nawet Gonzalo Higuain. Napastnik reprezentacji Argentyny zachęcał nawet swoich fanów do modlitwy w intencji swojej matki. Niestety, ostatnie godziny przyniosły tragiczne wieści z Ameryki Południowej.

Takiego kuriozum jeszcze nie było! Real Madryt straci gwiazdę przez lokalne wybory?! Szok przed Ligą Mistrzów

Kolejne media zaczęły potwierdzać, że matka Gonzalo Higuaina przegrała walkę z nowotworem i zmarła późnym wieczorem w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku. Media społecznościowe od razu po potwierdzeniu tych informacji zaczęły zapełniać się zdjęciami Gonzalo Higuaina, na których pozuje on ze swoją zmarłą matką. Spora cześć Internetu pogrążyła się w smutku i żałobie.

Szokujące wyznanie syna trenera Juventusu! Kibice życzą mu śmierci i wysyłają pogróżki

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze