Ivana Knoll

i

Autor: instagram.com/knolldoll

Miss mundialu z problemami

Ivana Knoll ocenzurowana! Pokazała gorące nagranie ciała i nie mieli dla niej litości, modelka jest oburzona

2023-08-07 9:59

Wielka popularność Ivany Knoll nie gaśnie. Chorwacka gwiazda modelingu, która zyskała uznanie fanów dzięki swojej obecności na mundialu w Katarze i została nawet miss całej imprezy zmaga się z poważnymi problemami po swojej ostatniej publikacji na social-mediach. Ostatnie nagranie gwiazdy było na tyle mocne, że interweniowała platforma Instagram, usuwając nagranie. Bałkańska piękność nie ukrywa wściekłości.

Od kiedy Ivana Knoll została miss mundialu w Katarze zaczęła się jej wielka kariera. Bałkańska piękność, która przez cały turniej dopingowała swojej reprezentacji narodowej w odważnych strojach w słynną, chorwacką szachownicę, mogła liczyć na regularny przyrost fanów na jej mediach społeczenościowych. Miss mistrzostw świata zdawała się być bardzo otwarta na swoich miłośników i publikowała wyjątkowo gorące zdjęcia i nagrania. Niestety teraz piękność musi się zmierzyć z problemami. Portal społecznościowy Instagram postanowił zablokować ostatnie gorące nagranie modelki, na którym prezentowała ona swoje ciało. 

Ivana Knoll wściekła na media społecznościowe. Zablokowali jej wideo!

Trzeba przyznać, że do tej pory Ivana Knoll nie miała większego problemu aby publikować treści prezentujące jej wdzięki, jednak ostatnimi czasy zdaje się że Instagram przyjrzał się jej działalności. Pod ostatnim nagraniem modelce wyskoczył komunikat mówiący o tym, że naruszyła zasady platformy społecznościowej. Sama nie mogła ukryć przy tym wielkiej wściekłości.

- . Instagram oszalał - napisała Ivana Knoll na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Najnowsze