Co za piękność!

Ivana Knoll pokazała dorodnego arbuza. Soki aż tryskały na białe bikini, włosy stają dęba

2023-03-02 12:51

Ivana Knoll postanowiła zaskoczyć swoich fanów! Chorwacka supermodelka, znana ze swojego udziału na mundialu w Katarze, pokazała wyjątkowo gorące zdjęcie, które stało się prawdziwym hitem internetu. Na zamieszczonej w mediach społecznościowych fotografii widzimy ją w obcisłym bikini, trzymającą potężnego arbuza. Obok takich widoków ciężko przejść obojętnie, włosy stają dęba!

Ivana Knoll nie przestaje zaskakiwać! Bałkańska piękność, która stała się najbardziej charyzmatyczną i najbardziej znaną fanką reprezentacji Chorwacji na mistrzostwach świata w Katarze, pokazała wyjątkowo gorące zdjęcie, obok którego obojętnie nie mogą przejść fani sportu. Tym razem gwiazda wystąpiła w białym, obcisłym bikini, trzymając w rękach dorodnego arbuza. Ta publikacja potrafi rozpalić wyobraźnię!

Ivana Knoll pokazuje wdzięki swojego ciała. Gorące zdjęcie chorwackiej gwiazdy

Nie da się ukryć, że Ivana Knoll w przeciągu ostatnich miesięcy stała się prawdziwą gwiazdą. Modelka pojawiła się pod koniec 2022 roku na mistrzostwach świata w Katarze i zrobiła wielką furorę, prezentując swoje wdzięki w wyjatkowo gorących strojach, które nawiązywały do barw narodowych jej ojczyzny. Chorwacja, niesiona przez doping Knoll zajęła trzecie miejsce na najważniejszej piłkarskiej imprezie globu, a ona sama nie przestała przyciągać wzroku fanów i nagradza ich wyjątkowo gorącymi publikacjami. Tym razem gwiazda pokazała się w białym, obcisłym kostiumie kąpielowym, trzymając soczystego i dorodnego arbuza. Obok takiej publikacji nie da się przejść obojętnie. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ivany Knoll, przejdź do galerii zawartej w tekście.

Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze