PREMIER LEAGUE, Wolverhampton - Chelsea 1:2. "The Blues" wracają na zwycięską ścieżkę WIDEO

2012-01-02 20:00

Po czterech meczach z rzędu bez zwycięstwa Chelsea Londyn nareszcie przerwała czarną passę. Podopieczni Andre Villasa-Boasa pokonali na wyjeździe Wolverhampton. Gola na wagę 3 punktów w samej końcówce spotkania strzelił Frank Lampard.

W 54. minucie meczu wynik otworzył Ramires. Po rzucie różnym to właśnie Brazylijczyk wykazał się największym spokojem w polu karnym gospodarzy i z ósmego metra huknął w samo okienko bramki Wayne'a Hennesseya.

Przeczytaj koniecznie: Premier League, Liverpool - Newcastle 3:1. Bellamy odwrócił losy meczu WIDEO

Pół godziny później Wolverhampton udało się doprowadzić do wyrównania. Po ładnej zespołowej akcji gola strzelił Stephen Ward. Jak się okazało, "The Blues" nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa.

Na minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry zwycięskie trafienie zanotował Frank Lampard.