Tottenham - Liverpool TV TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE. Premier League: Tottenham - Liverpool LIVE w INTERNECIE Tottenham - Liverpool NA ŻYWO w INTERNECIE Tottenham - Liverpool na jakim programie w TV

2020-01-11 9:42 MSo
Liga Mistrzów Jakie dzisiaj mecze 19.02
Autor: AP PHOTO Liga Mistrzów Jakie dzisiaj mecze 19.02

Tottenham - Liverpool TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Premier League: Tottenham - Liverpool STREAM ONLINE NA ŻYWO Na jakim programie w TV mecz Premier League Tottenham - Liverpool. Sobotni wieczór opiewa w wiele sportowych hitów! Ciekawie będzie także w Premier League, gdzie Tottenham zmierzy się z niepokonanym liderem ligi, Liverpoolem. Czy Koguty w końcu zemszczą się za finał Ligi Mistrzów? Mecz Tottenham - Liverpool LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Liverpool TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Tottenham - Liverpool TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Premier League Tottenham - Liverpool?

Dwadzieścia meczów bez porażki z rzędu tylko w tym sezonie Premier League! Te liczby Liverpoolu mogą robić i robią gigantyczne wrażenie na każdym kolejnym przeciwniku "The Reds". Orkiestra Juergena Kloppa gra jak z nut i jest zdecydowanym faworytem do wygrania ligi! Przewaga nad drugim Leicester, mimo jednego zaległego spotkania, wynosi zawrotną liczbę trzynastu punktów. Ekipa Kogutów w ostatnich miesiącach nie była dla Liverpoolu zagrożeniem - ostatnie cztery mecze między tymi drużynami kończyły się triumfami zespołu z Anfield Road. Najważniejsze spotkanie rozegrane zostało w ramach finału Ligi Mistrzów (2:0 dla Liverpoolu). Od tego czasu oba zespoły mierzyły się tylko raz, a po końcowym gwizdku na tablicy wyników widniało 2:1. Czego przed meczem spodziewa się Klopp? - Tak, położą pewien nacisk na grę obronną, to pewne, a także na kontrataki. Jednak ta drużyna jest za dobra technicznie, by grali tylko w ten sposób. Nie możemy być w stu procentach pewni, co zrobią, ale oczywiście są pewne oznaki i musimy myśleć też o tym, co Mourinho stosował, kiedy grał z nami jeszcze Manchesterze United. Nie będzie jednak tak samo, ponieważ ma innych zawodników i my jesteśmy obecnie innym przeciwnikiem – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej.

Tottenham - Liverpool STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Tottenham - Liverpool w TV NA ŻYWO na jakim programie

Mecz Premier League Tottenham - Liverpool zostanie rozegrany w sobotę 11 stycznia o 18:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Tottenham - Liverpool odbędzie się na antenie Canal+ Sport. Darmowy i legalny STREAM ONLINE z meczu Tottenham - Liverpool nie będzie dostępny. Dostęp do transmisji internetowej jest możliwy na platformie NC+GO czy Player.pl.

Najnowsze