Robert Lewandowski

i

Autor: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports/Sipa USA/East News

Prezentacja Lewandowskiego

Prezentacja Lewandowskiego OGLĄDAJ NA ŻYWO. Prezentacja Lewandowskiego LIVE ONLINE. Prezentacja Lewandowskiego TRANSMISJA NA ŻYWO

2022-08-05 11:02

Prezentacja Lewandowskiego OGLĄDAJ NA ŻYWO. Prezentacja Lewandowskiego LIVE ONLINE. Prezentacja Lewandowskiego TRANSMISJA NA ŻYWO. Na ten dzień czekały tysiące kibiców FC Barcelona. Po tym jak Robert Lewandowski oficjalnie został piłkarzem Blaugrany, przyszedł czas na oficjalną prezentację zawodnika. Polak po raz pierwszy będzie miał okazję pokazać się na Camp Nou. To będzie wielkie wydarzenie w świecie piłki!

Przejście Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona to jeden z najgłośniejszych transferów ostatnich sezonach. Po ośmiu latach piłkarz zdecydował się opuścić Bayern Monachium i poszukać nowych wyzwań. Lewandowski to obecnie największa gwiazda Barcelony, która w ekspresowym tempie chce się odbudować. Jak wielkim wydarzeniem jest przyjście Polaka do Blaugrany, widać po zainteresowaniu kibiców.

Prezes Barcelony wywiera presję na Roberta Lewandowskiego. Mówi wprost o braku wyboru, podsumował transfer

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?

Bilety na piątkową prezentację reprezentanta Polski sprzedawały się w niebywałym tempie. Klub musiał uruchomić nawet dodatkową pulę wejściówek i wielce prawdopodobne, że pod tym względem Lewandowski pokona nawet samego Ronaldinho. Transmisję z prezentacji Polaka przeprowadzi oficjalna telewizja klubowa FC Barcelona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze