TAJEMNICE luksusowego apartamentu Roberta Lewandowskiego. Ma do dyspozycji CUDA! [FUTBOLOGIA]

2020-06-05 20:09 PO
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Świetnie gra, strzela gola za golem, ale też – trzeba to przyznać – pięknie mieszka. W najnowszym odcinku Futbologii o luksusowym apartamencie Roberta Lewandowskiego w Warszawie oraz o hicie Ekstraklasy Wisła – Legia.

Tak mieszka Robert Lewandowski!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kapitan reprezentacji Polski kupił mieszkanie w 2016 roku za ok 35 milionów złotych. Z okien widać Pałac Kultury i Nauki oraz piękną panoramę miasta.

Agnieszka Radwańska z GIGANTYCZNYM brzuchem objada się zupą w modnej restauracji! ZDJĘCIA PAPARAZZI

W środku jest nowoczesna kuchnia, oraz symulator do gry w golfa w jednym z pokoi. Lewandowski ma do dyspozycji także SPA, centrum rekreacyjne oraz basen.

Co ciekawe, do wykorzystania ma pomieszczenie przeznaczone do degustacji wina oraz prywatne kino. Apartament wyposażony jest w system HMS. Cóż to takiego? To system umożliwiający komputerowe sterowanie m.in. klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem i zamówienie na przykład posiłku z restauracji.

Wielka gwiazda piłki ofiarą RASIZMU! Rzucili jej wodę i kazali się umyć

Złota 44 to najwyższy budynek mieszkalny tej klasy w Unii Europejskiej (192 m). Ma 52 piętra i mieści 287 luksusowych apartamentów.

Robert Lewandowski kupił też m.in. apartament w Świnoujściu, ma również posiadłość na Warmii, w której często spędza święta i wakacje.

Brat Michaela Schumachera skomentował stan zdrowia brata. Co za BEZPOŚREDNIOŚĆ

Najnowsze