Kumpel Ronaldo znalazł przepiękną dziewczynę dzięki... zakładowi! [ZDJĘCIA]

2019-10-15 14:52 FAN
Martina Maccari
Autor: Instagram/martinazoev Martina Maccari

Świat zna różne historie miłosne. Niektóre są niebywale romantyczne, a niektóre zwyczajne. Coraz więcej osób poznaje się przez Internet. W nieco podobny sposób swoją piękną żonę poznał gwiazdor Juventusu, Leonardo Bonucci. Piłkarz wraz z Martiną Maccari początkowo pisali jedynie sms-y, ale najbardziej zadziwia, jak doszło do wymiany pierwszych wiadomości.

Bonucci to niewątpliwie jedna z największych gwiazd włoskiego futbolu w ostatnich latach. Środkowy obrońca na koncie ma mnóstwo pucharów, które zdobywał przede wszystkim w barwach Juventusu. Bonucci ośmiokrotnie cieszył się z mistrzostwa Włoch, a trzykrotnie sięgał w raz z drużyną po Puchar Włoch. Mimo ogromnej popularności, Włoch wiedzie spokojne życie.

U jego boku od wielu lat jest Martina Maccari. Para pobrała się w 2011 roku i ma dwóch synów, Matteo i Lorenzo. Patrząc na wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych widać, że małżeństwo darzy się ogromnym uczuciem. Historia ich miłości jest jednak niezwykła. W jednym z udzielonych wywiadów Maccari przyznała, że przyszłego męża poznała dzięki... zakładowi.

- Jeden z Lanych Poniedziałków miałam spędzić ze swoim byłym chłopakiem na kręglach. Stało się jednak inaczej, bo wywiązała się między nami duża kłótnia. Założyłam się z jednym z przyjaciół, który miał numer Bonucciego. Wysłałam do niego wiadomość i tak to się zaczęło... Wymienialiśmy sms-y przez miesiąc nie spotykając się - wyznała Maccari. Trzeba przyznać, że historia jest nietypowa, ale najważniejsze, że ma szczęśliwe zakończenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sempre con Te. 💙 @bonuccileo19 Post udostępniony przez Martina Maccari (@martinazoev)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#waitingfor 💜 @bonuccileo19 Post udostępniony przez Martina Maccari (@martinazoev)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🦆 #oca Post udostępniony przez Martina Maccari (@martinazoev)
Najnowsze