Słynna żona gwiazdora PSG szokuje: SEKS ORALNY? Uprawiam go codziennie! [ZDJĘCIA]

2020-07-28 17:47 CH
Wanda Icardi
Autor: Instagram Wanda Icardi

Wanda Icardi znów szokuje! Kontrowersyjna żona i agentka argentyńskiego napastnika Paris Saint-Germain, Mauro Icardiego, w czasie ostrej wymiany zdań z atakującym ją internetowym trollem wypaliła bardzo intymnym wyznaniem. Chodzi o seks oralny. Argentyńska skandalistka stwierdziła, że uprawia go codziennie i bardzo go poleca. Co skłoniło znaną z niewyparzonego języka i ostrych wypowiedzi celebrytkę do tak odważnych zwierzeń? Szczegóły tej internetowej awantury poniżej. Zobaczcie ZDJĘCIA Wandy Icardi znanej wcześniej jako Wanda Nara.

Wanda Icardi znana wcześniej jako Wanda Nara to celebrytka znana głównie w Argentynie i Włoszech. O seksbombie z kraju tango głośno zrobiło się po jej głośnym rozwodzie z Maxi Lopezem. Kontrowersyjna Wanda rozstała się z nim, bo zakochała się w innym argentyńskim piłkarzu, Mauro Icardim, młodszym od niej o 7 lat dobrym koledze jej poprzedniego męża. Po tym skandalu Wanda Nara umiejętnie dbała o to, by cały czas był o niej głośno. Konto kontrowersyjnej gwiazdy na Instagramie śledzi już prawie 7 milionów osób. A Argentynka regularnie serwuje im bardzo odważne, pełne erotyzmu zdjęcia, które niewiele pozostawiają wyobraźni.

Wanda Nara NAGO w łóżku. Te widoki zapamiętacie na długo! [WIDEO]

Kiedy Wanda Icardi zamieściła kolejną gorącą fotkę i opatrzyła ją komentarzem "Niewinna twarz", jeden z internautów zaatakował ją w niewybredny i wulgarny sposób. „Kto by pomyślał, że jeden seks oralny pozwoli ci zrobić taka karierę i dostać się tam, gdzie teraz jesteś” - napisał, sugerując, że celebrytka wybiła się głównie dzięki romansowi z Mauro Icardim. „Jeden?! Robię to każdego wieczoru. Może ty też powinieneś spróbować?" - odpisała trollowi Wanda Icardi.

OSZAŁAMIAJĄCO PIĘKNA żona reprezentanta Polski kusi SEKSOWNYM CIAŁEM w rosyjskim kurorcie! [ZDJĘCIA]

Najnowsze