Ta wiadomość zdradziła Ronaldo. SZOKUJĄCE fakty wyszły na jaw, to mogłoby wstrząsnąć WSZYSTKIMI

2020-11-21 17:20 PSt
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: East News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo trafił do Juventusu Turyn latem 2018 roku i trzeba przyznać, że był to transfer niespodziewany. Portugalczyk w barwach „Starej Damy” nie zatracił blasku i w dalszym ciągu jest postrachem wszystkich bramkarzy w Europie. Pandemia koronawirusa powoduje jednak, iż mistrz Włoch może być zmuszony do sprzedaży 35-latka. Niewykluczone, że w najbliższym czasie będziemy świadkami wielkiego powrotu CR7 do byłego klubu!

Genialny Portugalczyk trafił do stolicy Piemontu 2,5 roku temu, a Juventus zapłacił ówczesnemu klubowi CR7 – Realowi Madryt – około 117 milionów euro. Ronaldo po przeprowadzce do Włoch przez długi czas nie utrzymywał żadnych kontaktów ze swoim dawnym zespołem. Sytuacja zaczęła się jednak zmieniać w marcu obecnego roku. Portugalski gwiazdor był bowiem widziany na trybunach Estadio Santiago Bernabeu podczas starcia „Królewskich” z FC Barceloną. Także po październikowym meczu pomiędzy oboma zespołami Ronaldo nie krył radości ze zwycięstwa Realu, o czym nie omieszkał poinformować za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia

Zdaniem zarówno włoskich, jak i hiszpańskich mediów taka postawa CR7 oznacza, że 35-latek chciałby niebawem powrócić do Madrytu i ponownie założyć koszulkę Realu. Problemem przy przeprowadzeniu transferu mogę jednak okazać się pieniądze. Gra Ronaldo w barwach „Starej Damy” gwarantuje mu roczne zarobki w wysokości aż 31 milionów euro. Bardzo wątpliwe, że w dobie panującej pandemii koronawirusa którykolwiek klub będzie w stanie zapewnić Portugalczykowi podobną gażę.

Brzęczek będzie musiał przeprowadzić poważną rozmowę?! Grosicki ujawnił zaskakujący list

35-letni Ronaldo jest wychowankiem Sportingu Lizbona. Na szerokie wody wypłynął jednak w barwach Manchesteru United, który latem 2009 roku sprzedał go do Realu Madryt. Portugalczyk reprezentował barwy „Los Blancos” przez 9 lat, rozgrywając w tym czasie 438 spotkań. Zdobył w nich aż 450 bramek, pobijając tym samym wiele strzeleckich rekordów. Zanotował także 132 asysty. CR7 zaliczył również 168 występów w kadrze Portugalii, której od wielu lat jest kapitanem. Strzelił w nich 102 gole.

Najnowsze