Elverum - Łomża Vive Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Elverum - Vive Kielce STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Elverum - Vive Kielce LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-10-01 14:55 DaO
Arkadiusz Moryto, Łomża Vive Kielce
Autor: East News Arkadiusz Moryto

Elverum - Vive Kielce TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Liga Mistrzów: Elverum - Vive Kielce STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Elverum - Vive Kielce w TV NA ŻYWO Na jakim programie Elverum - Vive Kielce 1.10.2020 w TV DZISIAJ. Mistrzowie Polski w czwartkowy wieczór po raz trzeci w tym sezonie powalczą o zwycięstwo w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Łomża Vive Kielce jak dotychczas ma na koncie dwa punkty po zwycięstwie nad Pick Szeged. Takim samym dorobkiem może pochwalić się Elverum. Gdzie oglądać Elverum - Vive Kielce w TV Na którym kanale Elverum - Vive Kielce STREAM LIVE w INTERNECIE.

Elverum - Vive Kielce TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z meczu Elverum - Vive Kielce w INTERNECIE

Walka o zwycięstwo w grupach Ligi Mistrzów powoli się rozkręca. Sezon ten będzie niekiedy zwariowany, bo nie dość, że drużyny muszą szykować się na rywali, to w dodatku te przygotowania mogą być utrudnione przez koronawirusa. Doskonale widać to było na przykładzie Pick Szeged, które przed tygodniem mierzyło się z Vive Kielce. Węgrzy do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechali mocno osłabieni właśnie z powodu wykrycia zarażeń wirusem. Mimo tego mistrzowie Polski nie mieli łatwego zadania, choć w pierwszej połowie wiele wskazywało na to, że spokojnie zdobędą komplet punktów. Dla kielczan najważniejsze było jednak to, że udało się zmazać plamę po pierwszym spotkaniu z Flensburgiem, gdzie przegrali w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Teraz przyjdzie się im zmierzyć z norweskim Elverum, które nie należy do faworytów grupy i Vive powinno poradzić sobie z tym zespołem bez większych problemów.

Elverum - Vive Kielce STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Elverum - Vive Kielce

Zespół z Norwegii po raz drugi w historii Ligi Mistrzów ma okazje występować w czołowych grupach tych rozgrywek. W poprzednim roku Elverum miało ogromne problemy z wygrywaniem spotkań i zmagania zakończyło na ostatnim miejscu w grupie. Teraz na koncie mają dwa punkty po pokonaniu FC Porto, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to Vive powinno wrócić zadowolone z Norwegii. Dla mistrzów Polski ostatnie dni nie były spokojne, gdyż wyszło na jaw, iż jeden z zawodników Pick Szeged, który przyjechał do Kielc był zarażony koronawirusem. Po badaniach okazało się jednak, że wszyscy zawodnicy Vive są zdrowi i mogą wystąpić w czwartkowym spotkaniu.

Mecz Elverum - Vive Kielce odbędzie się 1 października. TRANSMISJA z meczu Elverum - Vive Kielce na kanale Eurosport 1. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Najnowsze