Patryk Rombel, Maciej Gębala

Autor: IHF / ZRZUT EKRANU Patryk Rombel, Maciej Gębala

Kuriozalna WPADKA na konferencji Polaków po meczu mistrzostw świata! ABSURD, nie mogli uwierzyć

2021-01-17 22:57

To był bardzo trudny wieczór dla reprezentacji Polski w mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Biało-czerwoni po horrorze przegrali jedną bramką z mistrzami Europy, Hiszpanami. Wielkie wątpliwości wzbudzała praca arbitrów, a poziom organizacji uwydatniła tylko kuriozalna wpadka na konferencji prasowej. Ani trener Patryk Rombel, ani gwiazdor kadry Maciej Gębala nie mogli uwierzyć w to, co się stało!

Walczyli jak lwy. Nie można im odmówić woli zwycięstwa i odwagi - Biało-czerwoni minimalnie przegrali z Hiszpanami w drugim meczu rundy wstępnej mistrzostw świata (26:27). Po meczu kibice mieli wielkie wątpliwości, co do nie tylko pracy arbitrów, ale także innych organizatorów. Do kompromitacji doszło podczas konferencji prasowej Biało-czerwonych. Przedstawiciele naszego zespołu nie mogli uwierzyć w to, do czego doszło.

Polacy WŚCIEKLI na sędziów w meczu MŚ! Komentarze o KPINIE i PRZEKRĘCENIU

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem

Uwagę na zdumiewające decyzje, zwłaszcza w końcówce, gdy Polacy przez chwilę byli na prowadzeniu, zwrócili nie tylko kibice, ale również eksperci. - Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić postępowanie panów Horacka i Novotnego w ostatnich minutach meczu. Kpina - napisał dziennikarz TVP Sport, Maciej Wojs.

Na konferencji prasowej skompromitował się jeden z tłumaczy. Witając przedstawicieli mediów na sali, zapomniał, z kim grali Biało-czerwoni. - Z kim graliście? - musiał dopytywać Patryka Rombla. Można byłoby to wybaczyć, gdyby nie fakt, że Polacy mierzyli się z jedną z najlepszych drużyn świata, mistrzami Europy z Hiszpanii.

Selekcjoner naszej reprezentacji zdziwiony odpowiedział na pytanie i nie mógł powstrzymać się od uśmiechu. Z niedowierzaniem głową kręcił Maciej Gębala. Później także nie uniknięto wtopy. Konferencja Polski transmitowana na YouTube nagle została przerwana. Dlaczego? Tego nie wiadomo...