Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej FINAŁ Hiszpania - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać finał Euro 2020 w piłce ręcznej? Piłka ręczna ME 2020 FINAŁ GDZIE w TV i ONLINE O KTÓREJ GODZINIE?

2020-01-26 11:29 MSo
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej FINAŁ Hiszpania - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV
Autor: EastNews Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej FINAŁ Hiszpania - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Hiszpana - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA w TELEWIZJI. Finał Euro 2020 w piłce ręcznej Hiszpania - Chorwacja O KTÓREJ GODZINIE i GDZIE OGLĄDAĆ? Gdzie oglądać finał Euro 2020 w piłce ręcznej? Piłka ręczna ME 2020 FINAŁ GDZIE w TV i ONLINE O KTÓREJ GODZINIE? Czas na finał mistrzostw Europy szczypiornistów. Po tygodniach ostrej walki w finale zmierzą się Hiszpanie z Chorwatami! Kto sięgnie po złote medale? Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej FINAŁ Hiszpania - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV.

Finał EURO 2020 w piłce ręcznej: Hiszpania - Chorwacja STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Przez 2,5 tygodnia 24 czołowe zespoły ze Starego Kontynentu walczyły w mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Wśród nich pojawili się także Polacy, którzy z turnieju odpadli już w pierwszej rundzie... Choć kilku niespodzianek nie zabrakło, to w finale zmierzą się jedni z faworytów - Hiszpanie i Chorwaci! Obie ekipy mierzyły się już raz ze sobą podczas tegorocznego Euro, czym zapowiadają szalone emocje w meczu o złoto! Do przerwy 12:11 prowadzili Hiszpanie, drugą połowę wygrali Chorwaci 11:10! Mecz zakończył się remisem. Dziś takiej opcji już nie będzie - zwycięzca może być tylko jeden i to on sięgnie po złoto mistrzostw Europy. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego broni krążków z najcenniejszego kruszcu, który zdobyli dwa lata temu (wygrali 29:23 ze Szwecją). Apetyty zawodników z Bałkanów są jednak duże - pierwszy raz od dziesięciu lat udało im się dostać do najważniejszego meczu turnieju!

Finał mistrzostw Europy Hiszpania - Chorwacja odbędzie się w niedzielę 26. stycznia. Początek spotkania o złoty medal Euro 2020 został zaplanowany na godzinę 16:30! Transmisja w TV na kanale TVP Sport. Stream online dostępny na stronie Sport.tvp.pl i oficjalnym portalu EHF. Relacja na żywo także na Sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze