MŚ w piłce ręcznej kobiet LIVE: Argentyna - Polska NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

2017-12-08 9:05

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet NA ŻYWO, mecz Argentyna - Polska na MŚ 2017 LIVE. Transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie. Gdzie oglądać w telewizji i ONLINE? W ostatnim meczu fazy grupowej turnieju biało-czerwone zmierzą się z najsłabszą drużyną z całej stawki. Nie mają już jednak szans na 1/8 finału, więc powalczą o zwycięstwo na otarcie łez. Gdzie obejrzeć mecz Argentyna - Polska?

Na mistrzostwach świata w 2013 i 2015 roku Polki dwukrotnie zajmowały czwarte miejsce, choć nie były faworytkami, by w ogóle awansować do strefy medalowej. Podobnie sytuacja wyglądała przed tegoroczną imprezą w Niemczech, choć niektórzy po cichu liczyli, że biało-czerwone znów pokuszą się o sprawienie niespodzianki.

MŚ 2017 zaczęły świetnie, bo od zwycięstwa z faworyzowanymi Szwedkami. Później przyszły jednak porażki Czeszkami, Norweżkami, a przede wszystkim w meczu o wszystko z Węgierkami. Teraz podopieczne Leszka Krowickiego nie mają już szans na wyjście z grupy, ale w ostatnim meczu tej fazy mistrzostw zmierzą się z najsłabszą drużyną stawki - Argentyną - z którą powalczą o wygraną na otarcie łez.

Mecz Argentyna - Polska na MŚ 2017 w piłce ręcznej kobiet rozpocznie się w piątek 8 grudnia o godz. 14:00. Transmisja na żywo na antenie TVP Sport i na stronie Sport.tvp.pl, a druga połowa spotkania zostanie też wyemitowana na TVP 1. Sport.se.pl zaprasza na relację live z tego starcia!

ZOBACZ: Piękne reprezentantki Polski na MŚ w Niemczech [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze