Polska - Dania 23:26! Ostatni sprawdzian przed ME udany tylko na trybunach w Krakowie [WIDEO]

2015-06-21 16:39

Rekord frekwencji na trybunach, majstersztyk organizacyjny i przeciętna gra. Polscy szczypiorniści zawiedli w sparingowym starciu z Duńczykami i polegli, w obecności jedenastu tysięcy osób na trybunach, 23:26. - Zagraliśmy zbyt delikatnie w obronie - podsumował uczciwie po spotkaniu Sławomir Szmal.

11037 osób na trybunach. To nowy rekord frekwencji w polskiej hali podczas meczu szczypiornistów. Tłumy w Krakowie - podczas ostatniego sparingu w Krakowie przed styczniowymi mistrzostwami Europy - nie poniosły jednak naszych piłkarzy ręcznych do zwycięstwa nad Duńczykami.

Wisła Płock dostała dziką kartę! Zagra w Lidze Mistrzów

Zadecydowała końcówka pierwszej połowy. Rywale uzyskali wówczas przewagę. Później ekipa Michaela Bieglera walczyła o odrobienie strat, ale w ostatnich minutach to Duńczycy zachowali więcej sił i to oni sięgneli ostatecznie po zwycięstwo. - Zagraliśmy za delikatnie w obronie - skomentował później bramkarz naszego zespołu Sławomir Szmal.

W naszym zespole widać było brak ogrania. - Niektórzy zawodnicy nie mieli kontaktu z piłką nawet przez miesiąc. To zdecydowanie za długo - dodał jeszcze Szmal.

Następne spotkanie w Krakowie dopiero w 2016 roku. Podczas - zaplanowanych od 15 do 31 stycznia - mistrzostw Europy szczypiornistów.

Polska - Dania 23:26 (13:16)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!