Ania Lewandowska chwali się ZMYSŁOWYM ZDJĘCIEM i komplementuje męża. Jest dla niej...

2019-11-28 14:07 FAN
Anna Lewandowska Robert Lewandowski Klara Lewandowska
Autor: instagram.com Anna Lewandowska Robert Lewandowski Klara Lewandowska

Najpopularniejsza polska sportowa para, Anna i Robert Lewandowscy wyczekują kolejnego dziecka. Choć oboje są wyjątkowo zajęci, to nie brakuje im czasu na czułości, zmysłowość i okazywanie uczuć. Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie intymne zdjęcie z mężem, na którym widać jak silna więź ich łączy!

Dużo biznesów, spraw zawodowych, treningów czy obozów - życie Lewandowskich jest nie tylko pełne wrażeń, ale także licznych obowiązków. Najpopularniejsza polska sportowa para z pewnością grafik ma wypełniony niemal po sam brzeg. Mimo to, nie zapominają o tym, co w życiu powinno być najważniejsze, czyli swojej rodzinie!

W mediach społecznościowych często widzimy wspólne zdjęcia Lewandowskich z Klarą i bliskimi. Na zmysłowe chwile mają także czas tylko dla siebie. Robert i Anna opublikowali romantyczną fotografię, na której są bardzo blisko. W opisie trenerka fitness opowiedziała o relacjach z mężem.

- Czy mąż może być autorytetem? TAK!!! Tytan pracy, dyscypliny czy może potrójne wsparcie? Motywujesz - napisała, dodając serduszko i kilka hasztagów. Nie zabrakło "torpedy", którym opisuje m.in. jego niesamowite boiskowe poczynania.

Najnowsze