Ania Lewandowska urodziła i wróciła do domu. Powitała ją MIŁA NIESPODZIANKA [ZDJĘCIE]

2020-05-07 12:00
Anna Lewandowska
Autor: EastNews Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przeżyła w środę, 6 maja, jeden z najważniejszych dni swojego życia. Urodziła bowiem drugą córeczkę - Laurę. Teraz żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta, może dochodzić do pełni formy we własnym domu. Za pomocą Instagrama znana trenerka fitness pokazała, jaka niespodzianka czekała na nią przygotowana najprawdopodobniej przez "Lewego".

Jeszcze w poniedziałek Lewandowscy świętowali trzecie urodziny swojej pierwszej córeczki, Klary. Na bajkowym przyjęciu nie mogło zabraknąć niczego. Tymczasem raptem dwa dni później w domu najlepszego polskiego piłkarza ponownie doszło do wybuchu wielkich pokładów radości - tym razem związanego z przyjściem na świat Laury. Dziewczynka urodziła się zdrowa, a dumny tata pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym trzyma noworodka na rękach.

Tymczasem dzielna mama, Ania, powoli może wracać już do pełni formy po trudach porodu. Za pomocą Instagrama postanowiła podzielić się tym, jak miła niespodzianka czekała ją po powrocie najprawdopodobniej do do domu. Wymowny symbol serca każe nam przypuszczać, że to właśnie Robert zadbał o jeszcze większe poprawienie nastroju swojej żony i przygotował na jej powitanie piękne bukiety kwiatów.

Anna Lewandowska pokazała pierwsze ZDJĘCIE Laury! Ważny szczegół na ręce

Anna Lewandowska dostała kwiaty
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska dostała kwiaty

Na brak możliwości do okazywania swojej miłości snajper Bayernu Monachium z pewnością nie będzie narzekał. W końcu od teraz będzie żył po jednym dachem z aż trzema kobietami! Jako głowa rodziny z pewnością ma w zanadrzu jeszcze wiele pięknych niespodzianek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze