Anna Lewandowska pokazała pierwsze ZDJĘCIE Laury! Ważny szczegół na ręce

2020-05-07 9:32
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska w środę 6 maja 2020 urodziła drugą córeczkę. Laura przyszła na świat zdrowa i szybko obwieszczono światu wesołą rodzinę. Robert Lewandowski na Instagramie pochwalił się pociechą, wrzucając urocze zdjęcie. Dzień później żona najlepszego polskiego piłkarza nabrała już sił i sama opublikowała fotkę córki. Jednocześnie poinformowała, że wszyscy są już zdrowi w domu.

Anna Lewandowska w środę rano urodziła drugą córeczkę. Laura sprawiła rodzicom mnóstwo radości, a Robert Lewandowski nie mógł oprzeć się pokusie i kilkadziesiąt minut po szczęśliwym rozwiązaniu opublikował pierwsze zdjęcie z drugą pociechą. Dzień później poznaliśmy więcej szczegółów, dotyczących tej wielkiej dla rodziny Lewandowskich chwili. Stało się to za sprawą zdjęcia, które Anna Lewandowska wrzuciła na Instagrama. Po raz pierwszy pokazała na nim swoją młodszą pociechę, a uwagę przykuła opaska na nadgarstku maleństwa.

Anna Lewandowska - wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 12
Ile wzrostu ma Anna Lewandowska?

Napisano na niej ważne informacje, dotyczące narodzin Laury Lewandowskiej. Na różowej opasce przyklejono plaster, a na nim oprócz nazwiska dziecka pojawiła się także dokładna godzina porodu. Dzięki temu wiemy, że Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja 2020 roku o godzinie 9:05. Pierwsze zdjęcie z córką Robert Lewandowski wrzucił po godzinie 11:00, można więc przypuszczać, że małżeństwo chciało dłużej nacieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Jednocześnie Anna Lewandowska poinformowała, że wyszła już ze szpitala i cała rodzina jest z powrotem w domu. Podziękowała także fanom za słowa wsparcia. "Laura. Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości. Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super" - napisała trenerka fitness na portalu społecznościowym.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Inne informacje o narodzinach Laury Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze