Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska urodziła. Wiemy, jak przebiegał poród Laury! Ile trwał?

2020-05-07 7:44

Po wielu tygodniach, kibice piłki nożnej w końcu usłyszeli świetne wieści! Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę. W środę, 6 maja na świat przyszła dzielna Laura, którą na Instagramie pochwalił się dumy tata, Robert. Mama trenerki fitness opowiedziała o tym, jak przebiegał poród drugiej wnuczki. Ile trwał?

W środowe przedpołudnie świat sportu zachwycał się narodzinami nowej potomkini najpopularniejszej sportowej pary w Polsce. Robert i Anna Lewandowscy doczekali się drugiego dziecka! Szczęśliwie urodziła się mała Laura Lewandowska! - Cześć, malutka. Witaj na świecie, Laura. Dobra robota, Mamusiu - taki wpis pod pierwszym zdjęciem z maleństwem opublikował szczęśliwy kapitan reprezentacji Polski.

Wzruszające słowa mamy Roberta Lewandowskiego. "Jestem dumną babcią"

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

O szczegółach porodu opowiedziała Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej. Wszyscy obawiali się podobnych komplikacji, jak przy narodzinach Klary. Na całe szczęście, tym razem było zupełnie inaczej. Przyjście na świat Laury przebiegło całkowicie bezproblemowo i niezbyt długo!

Robert Lewandowski nie nacieszy się Laurą! Już w sobotę zaczyna przymusową kwarantannę [WIDEO]

- Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. (...) W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura - opowiada w rozmowie z PAP Life Maria Stachurska.

Niezwykle dumna jest także druga babcia, Iwona Lewandowska, która pisała zachwycona na Facebooku: - Jestem dumną, przeszczęśliwą, potrójna babcią, a przede wszystkim gratuluje rodzicom Ani i Robertowi, którzy mnie uszczęśliwili.

Najnowsze