Anna Lewandowska URODZIŁA! Tajemnica imienia Laura, na to zwróci uwagę niewielu!

2020-05-06 11:46
Robert Lewandowski z córkami
Autor: Instagram / _rl9 Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę 6 maja 2020 roku! Przed południem zdjęcie z pociechą opublikował na Instagramie Robert Lewandowski. Laura, bo takie imię wybrała znana polska para, ma już na świecie siostrzyczkę - Klarę. Ich imiona są ze sobą w pewien sposób powiązane, co zauważą tylko nieliczni!

Chwilę po godzinie 11:00 6 maja 2020 roku Robert Lewandowski poinformował, że Anna Lewandowska urodziła! Na instagramowym profilu najlepszego polskiego piłkarza pojawiła się fotografia, na której trzyma on swoje drugie dziecko na rękach i daje czułego, ojcowskiego buziaka. Ta fotografia do złudzenia przypomina tę, którą w 2017 roku wykonał przy okazji narodzin Klary. Niewykluczone, że to tylko jeden ze wspólnych elementów cudu majowych narodzin w domu państwa Lewandowskich.

Anna Lewandowska - wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 12
Ile wzrostu ma Anna Lewandowska?

Niektórym tuż po radosnej informacji w oczy rzuciło się wyjątkowe podobieństwo imion Klara i Laura. Oba różni tylko jedna literka, z której są złożone. W pierwszym przypadku to "k", w drugim "u". Być może więc te znaki graficzne, użyte w obu imionach, znaczą dla państwa Lewandowskich coś więcej niż się wszystkim wydaje!

Pewne jest natomiast to, że Robert i Anna Lewandowscy pokochają maj podwójnie. W tym miesiącu przyszły przecież na świat ich dwie córki!

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej o Laurze Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze