Robert Lewandowski i maleńka Laura! To ZDJĘCIE rozczula do łez!

2020-05-06 11:32
Robert Lewandowski z Laurą
Autor: Instagram Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski po raz drugi został ojcem! Gwiazdor reprezentacji Polski i Bayernu Monachium ma drugą córkę! Klara, która dwa dni temu świętowała trzecie urodziny, czekała na rodzeństwo i teraz ma siostrzyczkę. Lewandowski podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z maleństwem. "Cześć malutka. Witaj na tym świecie Lauro! Dobra robota Mamusiu!" - napisał "Lewy". Zobaczcie to urocze ZDJĘCIE.

Anna Lewandowska urodziła! Drugie dziecko słynnej pary przyszło na świat 6 maja. To córeczka, a Lewandowscy dali jej imię Laura. Zaraz po porodzie Lewandowski, tak jak 3 lata temu, gdy na świat przyszła Klara, podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z maleństwem. Kapitan reprezentacji Polski ma będzie miał zatem aż trzy kobiety w domu. Anię, Klarę i właśnie Laurę!. Zobaczcie to przepiękne zdjęcie. Tak Robert Lewandowski powitał swoją nową księżniczkę. "Cześć malutka. Witaj na tym świecie Lauro! Dobra robota Mamusiu!" - napisał po angielsku.

Ujawniono OGROMNE zarobki Lewandowskiego! Polak w światowej czołówce

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Więcej o Laurze Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze