Ania Lewandowska zorganizowała konkurs dla wszystkich! Nagroda ma wielką wartość

2019-11-06 15:02 fan
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Żona kapitana reprezentacji Polski jest uwielbiana przez swoje fanki. Jej campy treningowe i aplikacje fitness biją rekordy popularności. Bilety na najnowszy obóz z Anną Lewandowską rozeszły się w mniej niż dziesięć minut. Liczba rozczarowanych fanem trenerki jest duża. Ta z tego powodu przygotowała dla nich specjalny konkurs.

Kolejne obozy treningowe "Camp by Ann" biją rekordy popularności. Fanki są zachwycone kilkoma dniami spędzanymi z Anną Lewandowską, które są przepełnione sportową aktywnością. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona, aa to oznacza, że nie wszyscy mają szansę wybrać się do Starej Wsi.

Bilety tym razem wyprzedały się w zaledwie sześć minut - to najnowszy rekord szybkości wyprzedaży wejściówek. Przez to, Anna Lewandowska postanowiła kolejny raz pokazać, jak zależy jej na fanach i zorganizowała dla nich konkurs! Do wygrania jest jeden bilet na najbliższy obóz treningowy "Camp by Ann".

To niesamowite! Tym bardziej zobaczcie co dla Was mam! Oddam jedno miejsce na obóz... Ale co trzeba zrobić, aby je zdobyć? - pisze w swoim poście Lewandowska. Całość oparta jest na siedmiodniowym wyzwaniu. Trzeba robić zdjęcia z produktami "Foods by Ann". - Chcę zobaczyć, w jakich momentach moje produkty są Wam najbardziej niezbędne - dodała.

To jednak nie wszystko. Oprócz najbardziej wartościowej dla fanek nagrody, Lewandowska przyznała też, że szykuje dodatkowe niespodzianki! Jakie? Tych oczywiście nie zdradziła! - Zabawa trwa do 13.11.2019 r. CZAS START! - zakończyła swój wpis.