Anna Lewandowska w obcisłej bieliźnie pokazała pośladki. Szczotkuje sobie PUPĘ NA SUCHO. Zero wstydu! [ZDJĘCIE]

2020-11-25 9:37 JWa
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów niekonwencjonalnym podejściem do zabiegów upiększających. Podczas gdy wiele kobiet rusza do chirurgów plastycznych, by reagować na pojawiające się niedoskonałości, żona Roberta Lewandowskiego stawia na domowe sposoby. Tym razem pokazała się w seksownej bieliźnie i przy tym szczotkowała na sucho swoją pupę! Bezwstydne zdjęcie pojawiło się w Internecie!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych Polek i nic tego nie zmieni. Żona Roberta Lewandowskiego na szczyt doszła swoją ciężką pracą. Dzięki niej tysiące rodaczek postanowiło zmienić życie i stało się osobami zdrowszymi i szczęśliwszymi we własnych ciałach! Choć jej obozy cieszą się niesłabnącą popularnością, to Anna Lewandowska na Instagramie również przedstawia tajniki zdrowego prowadzenia się. Tym razem postawiła na kosmetykę i zabiegi upiększające. Nie trzeba jednak udawać się do chirurga czy przynajmniej kosmetyczki, by uzyskać pożądany efekt. Wystarczy kilka chwil we własnym domu i wszystko może się zmienić!

Anna Lewandowska pokazała pupę na Instagramie

Anna Lewandowska przy okazji opublikowała zdjęcie, które odbiło się głośnym echem w Internecie. Na fotografii widać, jak dokonuje wspomnianego wcześniej zabiegu. Żona najlepszego polskiego piłkarza ubrana jest jednak tylko w obcisłą, białą bieliznę. Body pozwalało jej na tyle odsłonić ciało, by spokojnie mogła dokonywać działań na swoich pośladkach. W ruch poszła specjalna szczota, która spełnia określoną funkcję!

Anna Lewandowska o SPANIU z Robertem. Mają wyjątkowy RYTUAŁ i specjalny sprzęt w sypialni! [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska postanowiła zapoznać panie z tym, jak radzić sobie z niedoskonałościami własnego ciała. Chodzi o rozstępy i cellulit. Nie trzeba być fachowcem, by wiedzieć, że te bardzo często są zmorą Polek. Panie niezbyt lubią, gdy na ich ciałach pojawiają się wątpliwej urody ślady. Dlatego też wiedza Anny Lewandowskiej w tej materii może okazać się niezbędna.

Anna Lewandowska Instagram. Sposób na rozstępy

Okazuje się, że niezawodnym sposobem na walkę z niedoskonałościami jest szczotka! Szorowanie na sucho ma sprawić, że skóra będzie bardziej jędrna. "Wiem, że wiele z Was pokochało szczotkowanie na sucho tak jak i ja! Systematyczne masaże pomagają w walce z cellulitem oraz zmniejszają widoczność rozstępów.Pamiętacie nasze 50 dniowe wyzwanie - szczotkowanie? Jakie efekty?" - napisała na portalu społecznościowym Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska złamała ważną polską tradycję. Rodacy osłupieni, znowu będzie gorąco

Anna Lewandowska doczekała się pod zdjęciem tradycyjnie już masy komentarzy. Wiele fanek uznało, że to świetny pomysł, by do tego rodzaju zabiegów używać suchej szczotki i obiecały, że spróbują tego same we własnych domach. Niektóre dopytywały o inne sposoby na ujędrnienie swoich pośladków i okolic ud.

Anna Lewandowska OFIARĄ paskudnych pomówień. Poszło o UŻYWANY i PRZEPOCONY sweter

Lewandowska tańczy dla ruchu ciałopozytywnego
Najnowsze