Anna Lewandowska jakiej nie znają fanki. Jest SMUTNA i ZMARTWIONA! Dlaczego? [ZDJĘCIE]

2019-11-04 20:30 fan
Anna Lewandowska
Autor: East News Anna Lewandowska

Wielu osobom może wydawać się, że życie celebrytów i influencerów jest usłane różami. Ich media społecznościowe są przepełnione pięknymi zdjęciami, na których uśmiechnięci ludzie opowiadają o swoim barwnym życiu. Próżno szukać w social-mediach zdjęć smutnych czy z gorszych dni. Swoimi emocjami, tym razem nie pozytywnymi, podzieliła się Anna Lewandowska.

Fani nie mają zbyt często okazji do podziwiania swoich idoli, którzy także bywają smutni. Wyidealizowany świat mediów społecznościowych, rzadko kiedy dopuszcza publikowanie takich postów. O tym, że życie nie zawsze jest kolorowe przypomniała swoim obserwującym żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej i bizneswoman, Anna Lewandowska!

Trenerka fitness opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest rozczochrana i ewidentnie smutna. - Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie - napisała.

Lewandowska postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat ukrywania swoich gorszych chwil. - Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą - skwitowała wpis, dodając, że "kolejny dzień" będzie już dobry.

Fani przekazywali żonie kapitana reprezentacji Polski słowa wsparcia i potwierdzali, że z pewnością kolejny dzień będzie lepszy. - Dokładnie tak jest. Każdy miewa gorszy dzień. Będzie dobrze - napisała jedna z Pań obserwujących profil Lewandowskiej na Instagramie.