Anna Lewandowska po tym sukcesie mówi o Polakach. Chodzi o ich zdrowie, ważne słowa o idei

2021-09-14 9:32
Anna Lewandowska
Autor: AKPA Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z pewnością jest wzorem dla wielu kobiet w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego musi dzielić swój czas między obowiązki matki, trenerki fitness oraz bizneswoman. Dzięki swojej ambicji odnosi ona kolejne sukcesy życiu zawodowym, za co została wyróżniona na gali ShEO Awards 2021. Po odebraniu nagrody Anna Lewandowska zabrała głos w bardzo ważnej sprawie.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness i celebrytek. Razem z mężem, Robertem Lewandowskim, tworzą parę, o życiu jakiej marzą tysiące, jeśli nie miliony Polaków. Choć w dużej mierze swoją popularność Anna Lewandowska zawdzięcza mężowi, jednemu z najlepszych piłkarzy świata, to wykonuje ona niezwykle ciężką pracą, aby budować swoją własną markę, która obejmuje treningi, catering dietetyczny, produkty spożywcze, kosmetyki czy wreszcie odzież sportową. Poświęcenie Anny Lewandowskiej na rzecz własnego rozwoju, mimo wielu obowiązków związanych m.in. z byciem mamą dwójki dzieci, zostało docenione przez organizatorów gali ShEO Awards.

Anna Lewandowska zwróciła uwagę na wielki problem. Wystosowała specjalny apel do fanów

Zobacz, jak przez lata zmieniała się Anna Lewandowska, która niedawno obchodziła 33. urodziny:

Anna Lewandowska odbiera nagrodę dla „Liderki Biznesu”. Ważne słowa trenerki

Anna Lewandowska pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie. 13 września odbyła się gala ShEO Awards 2021 organizowana przez redakcję „WPROST”, na której żona Roberta Lewandowskiego otrzymała statuetkę dla „Liderki Biznesu”. – Statuetkę Liderki Biznesu dedykuję wszystkim, z którymi mam przyjemność pracować! Kochani, jesteście wspaniali! Wasza pasja i determinacja dodają mi skrzydeł każdego dnia. To dzięki Wam tak wiele moich pomysłów dziś mogę rozwijać i nazywać już nie tylko marzeniami, ale też biznesami – rozpoczęła swój wpis Anna Lewandowska.

Lewandowska wywaliła język na całą brodę. Zobacz zdjęcia z Polska - Anglia

Znana trenerka w dalszej części wyjaśniła, że prowadzonym przez nią biznesom przyświeca bardzo ważny cel – Anna Lewandowska chce wesprzeć Polaków w ich walce o zdrowszy styl życia. – Wszystkie biznesy, które prowadzę to puzzle będące częścią układanki, która ma za zadanie wspierać Polaków w tym, by ich styl życia był zdrowszy. Taka właśnie idea stoi za moimi przedsięwzięciami i bardzo mi na tym zależy, by spełniały tę rolę najlepiej jak się da – wyjaśniła żona Roberta Lewandowskiego.

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze