Anna Lewandowska zwróciła uwagę na wielki problem. Wystosowała specjalny apel do fanów

2021-09-11 13:31
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju, której profile w mediach społecznościowych obserwują miliony fanów. Żona Roberta Lewandowskiego doskonale zdaje sobie sprawę z mocy internetu i tego, że dzięki swoim zasięgom jest w stanie zmieniać świat. Tym razem Lewandowska postanowiła zwrócić uwagę na wielki problem, o którym na co dzień nie mówi się zbyt wiele. Trenerka fitness zwróciła się do swoich fanów.

Trudno wyobrazić sobie osobę w Polsce, która nie wiedziałaby kim są Robert i Anna Lewandowscy. Kapitan reprezentacji Polski zalicza się do grona najwybitniejszych polskich sportowców w dziejach i jego sława musiała przenieść się również na jego rodzinę. Tym bardziej, że Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaka moc drzemie w mediach społecznościowych i jak je wykorzystać, aby zrobić coś dobrego. Profile trenerki fitness w sieci obserwują miliony fanów, którzy oprócz pozyskiwania wiadomości, co dzieje się w domu Roberta Lewandowskiego, mogą przy okazji zmienić coś w swoim życiu. Tym razem Anna zwróciła uwagę na duży problem, o którym na co dzień się nie mówi. Wszystko przez Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Przy tej okazji żona Roberta Lewandowskiego postanowił zwrócić się do swoich fanów. 

Tak zmieniała się Anna Lewandowska. Mamy zdjęcia z dzieciństwa. Ale metamorfoza

Zobaczcie jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Anna Lewandowska poruszyła piekielnie ważny temat! Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła zwrócić się do swoich fanów, ważne przesłanie

Anna Lewandowska postanowiła przytoczyć internautom garść statystyk dotyczących samobójstw w ubiegłym roku, aby zwrócić ich uwagę na ten problem oraz zaapelować do nich o zmianę w ich nastawieniu. - Statystyki są przerażające! Według danych Komendy Głównej Policji od stycznia do maja br. było o prawie 19% więcej prób samobójczych niż rok temu - zaczęła wpis na Instagramie Lewandowska wskazując, co przyczyniło się do wzrostu tych liczb w ostatnim roku. - Nie bądźmy obojętni na innych. Reagujmy, bo może być za późno... - skwitowała wpis żona kapitana reprezentacji Polski apelując do swoich fanów. 

Marcin Najman staje w obronie Glika i Polaków! Bezlitośnie przejechał się po Anglikach

Anna Lewandowska wskazała istotny problem
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna Lewandowska wskazała istotny problem
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze