Smutna prawda o rodzinie Anny Lewandowskiej. Ojciec ich wszystkich skrzywdził. To potężna TRAUMA

2021-01-14 11:29 jwa
Anna Lewandowska
Autor: SE Anna Lewandowska

Anna Lewandowska tworzy dziś szczęśliwą rodzinę z najlepszym piłkarzem na świecie Robertem Lewandowskim. Jej życie nie zawsze było jednak usłane różami. Rodzice Anny Lewandowskiej rozstali się, a ojciec skrzywdził w zasadzie wszystkich członków rodziny. Dla Anny Lewandowskiej była to prawdziwa trauma i musiała sobie z tym poradzić. Smutna prawda o rodzicu Anny Lewandowskiej wyszła na jaw i ta historia wyciska łzy z oczu.

Anna Lewandowski i jej rodzice na początku tworzyli rozumieli się bardzo dobrze. Wszystko zmieniło się jednak w jednej chwili. Ojciec Anny Lewandowskiej, Bogdan Stachurski, jedną decyzją skrzywdził swoją żonę i dzieci. Gdy Anna Lewandowska była jeszcze młoda rodzic postanowił odejść od najbliższych. Ta sytuacja byłaby wielką traumą dla każdego młodego człowieka. Po latach Anna Lewandowska z niechęcią wraca do tych straszliwych wspomnień, ale czasami jeszcze zdarza jej się opowiadać o smutnych momentach. Jej słowa wyciskają łzy. Żona najlepszego piłkarza świata Roberta Lewandowskiego do dzisiaj nie potrafi wybaczyć swojemu tacie, co pokazuje jak wielką krzywdę mężczyzna wyrządził najbliższym. Wielkim wsparciem od zawsze jest dla Anny Lewandowskiej mama, pani Maria Stachurska. O całej przygniatającej sytuacji z dzieciństwa Anny Lewandowskiej przeczytacie w poniższej galerii zdjęć.

Sprawdź: Anna Lewandowska pokazała PSA. Snuje wizję STAROŚCI i radzi jak wyhamować straszny proces

Anna Lewandowska nie utrzymuje relacji z ojcem. Bogdan Stachurski skrzywdził rodzinę

Anna Lewandowska do dziś ma ogromny żal do swojego ojca Bogdana Stachurskiego. Choć trenerka fitness założyła szczęśliwą rodzinę i ma dwie córki, to wciąż pamięta dramat, jaki przeżyła w wieku zaledwie 12 lat.

Znana wśród wszystkich Polek żona Roberta Lewandowskiego musiała zmierzyć się z tym wszystkim jako nastolatka i z pewnością nie było jej łatwo. Krzywda, jaką było odejście głowy rodziny, wywołuje trudne wspomnienia, o czym informacje znajdziecie w galerii.

Anna Lewandowska mogła liczyć na wsparcie mamy. Anna Stachurska do dzisiaj pozostaje jedną z najważniejszych osób dla znanej Polki. Wielokrotnie Anna Lewandowska podkreślała wielką rolę swojej matki w ukształtowaniu własnej osoby.

Czy Anna Lewandowska jeszcze kiedyś przebaczy ojcu? Tego nie wiadomo. Na ten moment wygląda na to, że rany wywołane bolesną decyzją wciąż są żywe i nie dają o sobie zapomnieć.

Zobacz: Nie uwierzysz z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska. To prawdziwa bohaterka

Klara Lewandowska już mówi po niemiecku!
Najnowsze