Anna Lewandowska urodziła dziecko. Poznaliśmy płeć i imię [ZDJĘCIA]

2020-05-06 13:04
Robert Lewandowski z Laurą
Autor: Instagram Robert Lewandowski z Laurą

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko! Robert i Anna Lewandowscy są najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi. Na świecie pojawiło się ich drugi potomek, o czym dumny tata poinformował wpisem na Instagramie! Jakie imię dla drugiego dziecka wybrali Lewandowscy? Jaka płeć? Kapitan reprezentacji Polski ujawnił, że Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko, drugą córeczkę, Laurę!

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko - jaka płeć i imię?

Radosna nowina obiegła świat sportu! Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Pierwsze informacje o ciąży pojawiły się podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus. Robert Lewandowski po strzeleniu bramki schował piłkę pod koszulkę. Po meczu przyszli podwójni rodzice ogłosili cudowne wieści. Po wielu tygodniach, w końcu kapitan reprezentacji Polski przekazał informacje, że Anna Lewandowska urodziła! - Cześć maleństwo. Witamy na świecie, Laura. Dobra robota mamusiu Ania Lewandowska - napisał na portalu społecznościowym "Lewy", chwaląc się pierwszym zdjęciem z drugim dzieckiem! Tym samym ujawnił płeć i imię dziecka. Na świecie pojawiła się druga córeczka. Do Klary dołączyła Laura!

Anna Lewandowska urodziła. Czy Laura będzie miała niemieckie obywatelstwo? Przepisy mówią jasno

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Anna Lewandowska urodziła: Jakim dzieckiem będzie Laura Lewandowska?

Dziewczynka będzie, podobnie jak Klara, zodiakalnym bykiem. W domu najpopularniejszej polskiej, sportowej pary i po narodzinach drugiego dziecka nudno nie będzie. Dwa byki mogą czasem się spierać, ponieważ, mimo wrażliwości, słyną ze swojego uporu. Klara i Laura, jako osoby dominujące, mogą chcieć narzucać swoje sposoby na zabawę, co może prowadzić do konfliktów. Z czasem jednak będą mogły się odpowiednio dotrzeć i znajdą nić porozumienia! Co ważne - byki są bardzo uczuciowe. Dziewczynki spod tego znaku zodiaku uwielbiają dobre jedzenie, a w tym jej mama, Ania jest przecież ekspertem!

Anna Lewandowska urodziła: Gigantyczna fala wsparcia dla rodziców. Są też złośliwości

Skąd pochodzi imię Laura Lewandowska? Geneza, znaczenie

Pochodzi ono z łacińskiego słowa "laur", oznaczającego "wawrzyn". Znaczenie tego imienia każe sądzić, że Laura Lewandowska będzie dzieckiem bardzo wrażliwym. Internetowa księga imion podaje, że osoby noszące imię Laura są wrażliwymi i delikatnymi kobietami, ale jednocześnie dość nerwowymi. Zwiastuje to, że po jakimś czasie w domu Lewandowskich może zrobić się naprawdę gorąco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze