Anna Lewandowska urodziła: Kim będzie Laura Lewandowska? Przepowiednia mówi o wielkim ryzyku

2020-05-06 12:30
Robert Lewandowski z córkami
Autor: Instagram / _rl9 Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko! W środę 6 maja Robert Lewandowski wrzucił na Instagrama zdjęcie z córeczką Laurą! W domu znanej polskiej pary zapanowała euforia, a ich fani już zaczęli się zastanawiać nad przyszłością ich młodszej pociechy. Przez imię można przypuszczać, że zawód Laury będzie bardzo ciekawy, lecz także ryzykowny!

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko 6 maja 2020 roku. Córeczka Laura przyszła na świat zdrowa i od razu stała się powodem do radości dla dumnych rodziców. Na rodzeństwo od jakiegoś czasu nie mogła doczekać się też Klara. Teraz rodzina jest już w komplecie i wszyscy jej członkowie odczuwają atmosferę miłości. Fani Ani i Roberta Lewandowskich zaczęli analizować powód, dla którego nadali oni córeczce to pochodzące z łaciny imię i co to znaczy w kontekście przyszłości. Przypuszczalnie można sądzić, że za kilkanaście lat Laura Lewandowska podejmie pracę ekscytującą, ale i trudną oraz niebezpieczną.

Internetowa księga imion wróży, że Laura w przyszłości podejmie zadania związane z przemieszczaniem się, podróżami, zmianami i ruchem. Może to więc znaczyć, że druga córka Roberta i Anny Lewandowskich zostanie znaną podróżniczką lub przewodnikiem. Jednak niewykluczone, że pójdzie w ślady rodziców i Laura zaangażuje się poważnie w sport.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Laura to imię kobiet ambitnych i bardzo aktywnych. Nie odczuwają one zmęczenia i cechuje je nieustanna energia. W pracy nie należy Laurom narzucać presji, ponieważ uczą się one na własnych błędach i wyciągają odpowiednie wnioski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej informacji o Laurze Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze