Laura Lewandowska: Jakim będzie dzieckiem? Wrażliwym, ale momentami BĘDZIE GORĄCO!

2020-05-06 19:35
Anna Lewandowska urodziła drugą córkę
Autor: Instagram / _rl9 Anna Lewandowska urodziła drugą córkę

Anna Lewandowska urodziła! Dokładnie 6 maja 2020 roku Robert Lewandowski opublikował pierwsze zdjęcie swojego drugiego dziecka. To kolejna dziewczynka! Tym razem państwo Lewandowscy postanowili dać jej imię Laura. Co zwiastuje to imię? Postanowiliśmy to sprawdzić...

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko! Po Klarze przyszedł czas na drugą córeczkę. Tym razem znana polska para postanowiła dać jej imię Laura. Pochodzi ono z łacińskiego słowa "laur", oznaczającego "wawrzyn". Znaczenie tego imienia każe sądzić, że Laura Lewandowska będzie dzieckiem bardzo wrażliwym. Internetowa księga imion podaje, że osoby noszące imię Laura są wrażliwymi i delikatnymi kobietami, ale jednocześnie dość nerwowymi. Zwiastuje to, że po jakimś czasie w domu Lewandowskich może zrobić się naprawdę gorąco.

Laura Lewandowska w przyszłości będzie dominowała w swoim związku. Wybranek serca drugiej córki Roberta Lewandowskiego będzie musiał ulegać jej dla wspólnego dobra. Co więcej, kobiety o tym imieniu szukają w rodzinie wsparcia i lubią mieć w członkach familii autorytety. Rodzina daje im siłę do działania i poczucie spełnienia.

Anna Lewandowska - wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 12
Ile wzrostu ma Anna Lewandowska?

Laura Lewandowska z pewnością będzie wychowywała się w domu pełnym miłości. Państwo Lewandowscy stworzą jej odpowiednie warunki do rozwoju, a dziewczynka odwdzięczy się im wieloma chwilami uśmiechów i radości.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej informacji na temat Laury Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze